TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Začátek: 05.11.2022 12:00
Konec: 05.11.2022 15:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

Areál otevřen: 10:00
První dostih: 12:00
Poslední dostih: 15:00
Počet dostihů: 7

Přijďte si 5. listopadu užít poslední pražský dostihový den před zimní přestávkou a poznat budoucí šampióny roku 2023.

Vrcholným dostihem bude Pražský zimní favorit, který je zkouškou dvouletých koní. Tato zkouška dá odpověď na otázku, který z juniorů je ve svém ročníku jeden z nejlepších a přezimuje jako „pražský zimní favorit“ pro Derby nadcházejícího roku.

Těšit se můžete na den plný sportu, emocí, sázek a skvělé zábavy pro celou rodinu. Pro děti budou připravené jízdy na ponících, dílničky, dětský koutek, skákací hrady a další atrakce.

STÁLÉ INFORMACE:

Gastro: restaurace, kavárna, food trucky, stánky rychlého občerstvení. Hlediště tribuny je kryté proti nepřízni počasí.

Psi mají vstup povolen, ale pouze na vodítku.

 

Informace o dopravě níže:

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

- Děti do 15 let a držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P mají vstup ZDARMA