TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

All star fight in Prague 2018!  Již proběhlo


Datum: 06.07.2018 18:00

Místo: Tipsport Aréna Praha

Kontakty  www.czechmuaythai.cz  www.ecmuaythaiprague.eu  Facebook


Popis:

Nejlepší zápasník  planety bude poprvé v historii bojovat  v ČR

Světová špička muaythai zavítá do Prahy. Buakaw, Superbon, Cola Banchamek, Manachai, Tongchai Sitsongpeenong - tato pětice thajských superhvězd jež jsou členové týmu All stars https://www.facebook.com/ALL-STAR-FIGHT-110316306294573/ se postaví 6.července výběru Evropy ve složení: M.Krčmář CZ, V. Moravčík SK, F. Hundt GER, Ch. Guest GB, N.Trujillo SPAIN, na slavnostním galavečeru, který je součástí hlavního programu světových oslav 115. výročí založení značky Harley-Davidson. Vložené superfighty  obstarají Daniel Vítovec a Lukáš Dvořák. Večer startuje v 18h z důvodu přímého přenosu do Asie.

Všechny zakoupené vstupenky na ME v muaythai jsou slosovatelné. Každý den můžete vyhrát voucher pro 2 osoby na thajské masáže ve studiu Thai World v Praze  nebo na večeři v restauraci Modrý zub také v Praze.

Závěrečný den turnaje proběhne navíc losování ze všech prodaných vstupenek za všechny dny konání ME v muaythai o hlavní výhru: Zájezd pro 2 osoby v hodnotě 100 000kč na 7 dní do vybraného thajského letoviska (letenky, ubytování, a týdenní volný vstup do tréninkového centra muaythai - Fairtex.)

V případě, že nedojde k předání šeku na místě výherci po oznámení čísla vstupenky, vyhrazuje si pořadatel soutěže právo k vyzvednutí výhry s platnou vstupenkou do konce měsíce srpna 2018. Po tomto datu propadá výhra ve prospěch zadavatele. 

 KARTA FANOUŠKA ve vašem mobilu! 

Buďte neustále v obraze a získávejte okamžitě užitečné informace ze zákulisí.

  

Nepropásněte novinky! 

 Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace 

(iOS: Apple Wallet | Android: Pass2U Wallet)

Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuální informace odteď najdete na
KARTĚ FANOUŠKA
přímo ve vašem mobilu.

 

 

 

 

 

 

OBJEDNÁVKA STOLU NA PLOŠE OBSAHUJE CELKEM 6 MÍST K SEZENÍ