TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Chinaski "Není nám do pláče tour"
Ostrava | 2017  Již proběhlo


Datum: 24.10.2017 20:00 (vstup od 19:00)

Místo: Ostravar Aréna

Žánry: Pop rock (Hudba) , Pop (Hudba)

Účinkující: ChinaskiPeter Aristone

Kontakty  www.neninamdoplace.cz/  Facebook  www.chinaski.cz


Popis:

vstup: 19:00 hodin / host: Peter Aristone

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski vydala 5. 5. 2017 desáté studiové album Není nám do pláče. Nahrávku, která vzniká v několika studiích na různých místech světa, předznamenal singl Není nám do pláče. "Promítli jsme do něj naše zkušenosti čtyřicátníků. Že některé věci nejsou jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je," přiznává frontman kapely Michal Malátný. Kapela v roce 2017 nekoncertuje až právě do podzimního turné, kde bude jediná možnost vidět Chinaski naživo s největší světelnou a zvukovou show v historii kapely.

Turné začne 24. října v Ostravě a skončí 16. listopadu v pražské O2 areně. Mezitím postupně dorazí i do Zlína, Hradce Králové, Brna, Jihlavy, Českých Budějovic a Liberce. Vstupenky jsou ke koupi v síti TicketLIVE. Kapela už na podzim avizovala, že do té doby nebude koncertovat a nevystoupí ani na letních festivalech.

Chinaski už na sklonku minulého roku spustili nový web a hashtag #neninamdoplace.  Inspirovalo je k tomu pozitivní vyznění nových písniček na albu. "Všude kolem nás se to hemžilo negativními zprávami, ale my chtěli ukázat, že život není blbej," říká kytarista František Táborský. "Vyzvali jsme proto lidi, aby fotili nebo natáčeli svoje šťastné okamžiky a sdíleli je na webu s ostatními. Bez jakékoliv propagace a aniž bychom řekli, že za projektem stojíme, jsou už na stránkách tisíce fotek kluků a holek, kterým není do pláče. Chceme v tom určitě pokračovat a pokusit se s našimi fanoušky vytvořit největší galerii fotek šťastných okamžiků, která se promítne i do vizuální show celého turné" dodává.

Zatím poslední nahrávka Chinaski nazvaná Rockfield, která vyšla předloni, se záhy po vydání stala platinovou a nejprodávanější v České republice. Úspěšné byly i albové singly Víno, Každý ráno nebo Slovenský klín, které se staly dlouhodobě nejhranějšími písněmi českých rádií. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu. (tisková zpráva)

ZTP/P - cena 490,- + doprovod ZDARMA (pro objednávky a více informací pište na info@ticketlive.cz)