TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

DÍVKA A PRINCEZNA ČESKÉ REPUBLIKY  Již proběhlo


Datum: 26. 09. 2018 19:30

Místo: Zoner BOBYHALL

Kontakty  www.divkaceskerepubliky.cz  Facebook


Popis:

Finálový galavečer devátého ročníku soutěže Dívka a Princezna České republiky se nezadržitelně blíží. V brněnském Boby centru se uskuteční už ve středu 26. září 2018 v 19.30 hodin. Součástí bude nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16-22 let a malých Princezen ve věku 7-9 let, ale také doprovodný program.

Večerem diváky provede moderátor Evropy 2 a televize Óčko Ondra Urban, v porotě zasednou kromě zástupců organizátorů soutěže a partnerů také významní V.I.P. hosté a další.

Soutěž Dívka a Princezna České republiky není jen soutěží krásy. Přihlásit se do ní mohou dívky, pro které je přirozenou součástí života sport a pohyb, případně mají umělecký talent. Tím se odlišuje a je jiná oproti jiným projektům. Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let. Záštitu nad letošním ročníkem převzali europoslanec Tomáš Zdechovský a poslankyně Táňa Malá.

Vstupenka pro děti do 15 let (včetně) za 200 Kč.