TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Kabát Turné MMXX 2020 - Třebíč  V prodeji


Datum: 17. 10. 2020 20:00 (open door 18:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Zimní stadion města Třebíče - KHNP Arena

Účinkující: Kabát

Kontakty  www.kabat.cz  Facebook


Popis:

Skupina Kabát připravila halové Turné 2020, které proběhne v 17 městech po celé ČR. Turné se bude konat na zimních stadionech a ve víceúčelových arénách. Začátek šnůry je naplánovaný na začátek října 2020 a skončí 26. 11. 2020 v pražské O2 areně. Kapela by měla zvládnout dvacet jedna koncertů během dvou měsíců a to včetně slovenské části.

Koncertní podium bude koncipováno doprostřed stadionů. V případě Kabátu to není poprvé a rozhodně ani naposledy. Kapelu tato varianta baví, i když sami s nadsázkou říkají: „Mizí možnost se o pauze „zašít“ u aparátu a vydechnout si.“ Všichni návštěvníci koncertu budou tak mít blíže k jevišti, je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Kabát Turné 2020 by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystané desky. Kapela doufá, že ji do Turné 2020 stihne celou dodělat a pokud možno také vy-dat! A co k chystanému turné říkají kluci z kapely? „Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední. Chceme vydat prostě nejlepší album!


Dostupné vstupenky      550.0 CZK        590.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor C (stání ochozy) Opravňuje ke vstupu na stání na ochozy.

1   Dospělý: [4. kategorie]

Sektor E (stání plocha) Opravňuje ke vstupu do sektoru E okolo kruhové stage.

1   Dospělý: [3. kategorie]

Dospělý