TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Limp Bizkit & Static-X, Bratislava  Již proběhlo


Datum: 03. 08. 2020 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: EUROVIA Aréna

Účinkující: Limp Bizkit, Static-X

Kontakty  www.limpbizkit.com


Popis:

Na přelomu tisíciletí podlehla celá generace nu-metalovému šílenství, které měla na svědomí americká skupina Limp Bizkit. Kapela prodala přes 40 milionů alb a byla nominována na cenu Grammy. Loňský koncert v Seredi byl absolutně vyprodaný a proto se rozhodli na Slovensko vrátit již 3. srpna 2020!

Zpěvák Fred Durst slovenským fanouškům vzkazuje: "Pokud jste už zažili ve svém životě mnoho dobrých koncertů, garantuji vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším nejoblíbenějším. Nikdo nedělá takovou tvrdou a vzrušující párty, jako my. Nikdo. Určitě si před koncertem pořádně odpočiňte, abyste to ustáli. Je načase si to rozdat! ".

Limp Bizkit nedávno oslavili 25. výročí založení. Floridská kapela má na kontě 6 alb a její skladby jako "Rollin", "My way", či cover verze skladby od The Who "Behind Blue Eyes" patří ke kultovním megahitům.

Kapela pracuje poslední roky na svém 7. albu s názvem "Stampede of the Disco Elephants". První singl z nového alba "Ready to Go" vydala kapela už v roce 2013 a hostoval na něm Lil Wayne. V prosinci téhož roku zveřejnili videoklip k dalšímu singlu "Lightz" a poslední novinkou byla skladba "Endless Slaughter", kterou vydali jen na kazetách a hrávali živě během koncertů. Návštěvníci bratislavského koncertu se mohou těšit na novinky i ověřené klasiky.

 

Limp Bizkit si s sebou do Bratislavy přinese speciálního hosta, americké Static X. Jejich skladby znají jistě všichni hráči videoher Need for Speed, ve kterých byly součástí známého soundtracku. Skupina se dostala do pozornosti už s jejich debutovým albem "Wisconsin Death Trip", který získal v roce 2001 platinový status. Static-X často sami sebe označují jako "evil-disco".

Tuto kombinaci kapel můžete zažít jen na bratislavském koncertě 3. 8. 2020.