TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Martin Šafařík 30 - narozeninový koncert ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ


Datum: 05. 11. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Bounty Rock Cafe Olomouc

Účinkující: Martin Šafařík

Kontakty  Facebook


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 02.10.2021

Mladý a charismatický uničovský rodák a finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Šafařík slaví své třicáté narozeniny. Ve svém oblíbeném olomouckém klubu Bounty Rock Cafe zazpívá s kapelou a svými hosty jeho nejoblíbenější písně.

Pospěště si se zakoupením vstupenek, kapacita klubu je velice omezena.

Martin Šafařík se během posledních let zapsal mezi etablované umělce české hudební scény. Jeho pěvecké začátky jsme mohli sledovat již v jeho jedenácti letech na TV Nova v pořadu Rozjezdy pro hvězdy, kde v kategorii dětských zpěváků zvítězil. Martinovu hudební kariéru však v roce 2013 posunula výrazně do popředí jeho účast ve finále prestižní pěvecké soutěže SuperStar, kde se umístil na 4. místě.

Martin vyniká svou všestrannou muzikálností a precizním hudebním projevem, při kterém lehce spojuje prvky popové a rockové hudby Jeho barytonová barva hlasu je na české hudební poměry velice ojedinělá a skvěle rozpoznatelná. Mimo jiné se Martin věnuje skládání hudby, psaní textů a hudební produkci. Je také nadaným multiinstrumentalistou a doprovází se na svých koncertech převážně na klavír a akustickou kytaru. Velice úspěšné jsou jeho vánoční koncerty, při kterých působí ve své one man show jako mimořádně talentovaný umělec a střídá hned několik muzikálních prvků v rámci velkolepého představení. Není tak nouze o staré a světoznámé vánoční hity, proslulé koledy a tradicionály ve speciálních aranžích, které se snoubí s jeho nevšedním hudebním projevem. Jeho tradiční komorní vánoční koncerty v rodném Uničově bývají každým rokem vyprodány.

Jako ŠAFA působí také se svou kapelou, která nabízí poprockovou show a dokáže nadchnout širokou veřejnost v rámci různých festivalů, městských a obecních slavností, benefičních nebo soukromých akcí a dalších eventů. V hudební branži má Martin spoustu zkušeností. V roce 2016 vydal své debutové album Kolem nás, několik úspěšných singlů a videoklipů a má za sebou obzvlášť zajímavé spolupráce – např. s umělci jako jsou Helena Vondráčková, členové kapely Kelly Family, Marek Ztracený, Kali, Gabriela Gunčíková, Marcus Revolta, Desmod, Eliška Rusková, LaFre, nebo Katie Kei. Jeho hudba bývá často provázána s různými charitativními projekty, neboť Martin velice rád podporuje znevýhodněné spoluobčany a svou hudbou se snaží přispět k jejich pokud možno bezstarostnému životu. Během posledních sedmi let spolupracoval na projektech jako jsou Léto plné hvězd pro pražskou organizaci Anaháta, Elegance bez bariér v Rychnově nad Kněžnou, Den sportu a světel života proti rakovině v Uherském Ostrohu, Beskydské hřebenovky na proslulé chatě Prašivá, každoročně v rámci svých tradičních vánočních koncertů v Uničově podporuje společně se svými fanoušky tamní spolek Jasněnka. Jeho největší srdcovou záležitostí se však stal olomoucký Spolek Trend vozíčkářů. Ten každoročně pořádá benefiční akce jako Zasukované tkaničky, Olomoucká štafeta na vozíku nebo Vánoční benefiční koncert, na kterých Martin nikdy nemůže chybět. Právem se tak stal miláčkem a tváří tohoto proslulého Spolku. Za tímto vším se skrývá pokora a nezjištná pomoc mladého umělce, který se snaží svou hudbou dopomoci alespoň malé osobní radosti těm, kteří v životě neměli dostatek štěstí.

Od roku 2016 prakticky dodnes Martin průběžně oslovuje žáky základních a středních škol v rámci hudebně-vzdělávacího programu pod názvem „VIVA La School“, během kterého mladým teenagerům přestavuje svoji hudbu a věnuje jim své cenné rady a zkušenosti z hudební branže.

V květnu tohoto roku Martin slaví své 30. narozeniny, ale z důvodu vládních nařízení koncert uspořádá s klidnou hlavou (a nepatrným zbytkem obav) raději v řijnu. Pro svůj narozeninový koncert si vybral jedinečné místo - olomoucký klub Bounty Rock Cafe, který navštívila i spousta světových hvězd. "Hrát zde je pro každého umělce potěšením." přiznal Martin.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý