TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

MF Robots (U.K.)  Již proběhlo


Datum: 17.10.2018 21:00 (vstup od 20:00)

Místo: Lucerna Music Bar

Kontakty  www.mfrobots.cz  Facebook


Popis:

MF Robots, nový projekt zakladatele Brand New Heavies Jana Kincaida, vystoupí 17. října v Praze.

Kapelu podpoří Tonya Graves a čeští Top Dream Company!

 

Britskou funkovou kapelu Brand New Heavies není třeba představovat. A právě její otec zakladatel, bubeník a hlavní komponista Jan Kincaid společně se zpěvačkou Dawn Joseph, která od roku 2013 v Brand New Heavies také působila, založili nový projekt MF Robots.

MF Robots vydali tento rok své první album a zaujali natolik. že byli přizváni jako support k evropskému turné Lennyho Kravitze. Tehdy se také představili poprvé v Praze a znalci u nás i v zahraničí hovoří o tom, že málokdy byl slyšet na tomto postu tak dobrý band. Není tedy divu, že 17. října zahrají v Lucerna Music Baru na svém prvním samostatném koncertě v České republice.

MF Robots podpoří jedinečná Tonya Graves s kapelou a výtečný pražský funky band Top Dream Company.

 

MF Robots je zkratka pro Music For Robots, ale dodejme, že to je nejspíš důkazem smyslu pro typický britský humor Jana a Dawn. Jejich muzika je totiž po čertech živá a má na hony daleko ke kovově digitálnímu chladu dokonalých strojů bez duše. Má v sobě nespoutanou krev a energii, která spolehlivě zaútočí na všechny vaše čidla a orgány. 

Přesný groove kapelnických paliček Jana Kincaida a nezaměnitelný hlas, šarm a energii Dawn Joseph skvěle doplňuje v koncertní sestavě MF Robots šestice skvělých britských muzikantů: Klávesista Alex Montaque, baskytarista Nathaniel Adamson, kytarista Mark Beaney, saxofonista Benjamin Treacher, Graeme Flowers s trubkou a zkušená vokalistka Senab Adekunle, která kromě Dawn Joseph zpívala doprovodné vokály například i se slavnou Adele. 

Výtečná osmičlenná koncertní sestava MF Robots vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 17. října od 21 hodin.

Více informací na www.mfrobots.cz, a www.prahazijefunkem.cz.