TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

O5 a Radeček + Jakub Děkan & band TOUR 2019 / Stříbro  V prodeji

O5 a Radeček + Jakub Děkan & band TOUR 2019 / Stříbro

Datum: 01. 11. 2019 20:00 (start 21:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Cocktail bar Beseda Stříbro

Účinkující: O5 & RadečekJakub Děkan

Kontakty  www.o5.cz  Facebook O5 & Radeček  Facebook Jakub Děkan Band


Popis:

O5 a Radeček a Jakub Děkan vyrazí společně na turné!

Skupina O5 a Radeček vydala po sedmi letech nové album Dobrý zprávy, které sklízí nadšené ohlasy u fanoušků i hudebních kritiků. Hity Sex ve sprše a LOVEní boří hitparády. Úspěšné období chce kapela podtrhnout během podzimního klubového turné.

Společně s “Radečky” vystoupí na koncertech Jakub Děkan s kapelou. Charismatický zpěvák zažehl raketový vzestup mezi hudební elitu, o čemž svědčí nejen miliónová zhlédnutí jeho videoklipů na internetu, ale také mimořádná koncertní aktivita. Dobrý zprávy tour Jakuba Děkana a kapely O5 a Radeček nabídne 12 zastávek po celé České republice.

“S Kubou se potkáváme často na festivalech a vždy nás baví jeho zpěv, show i energie, s jakou své písničky hrne do lidí. Společnou šňůru jsme plánovali už dlouho a letos je to tady,” uvedl zpěvák Tomáš Polák.

Turné Radečků a Jakuba Děkana odstartuje zostra – koncertním křtem nové desky O5 a Radeček v Lucerna Music Baru ve středu 9. října. Poté se muzikanti vydají do Brna, Ostravy, Děčína, Liberce, Plzně a dalších šesti měst. “Budou to skvělé hudební večírky, lidé se mají na co těšit. Já i Radečci budeme hrát naše největší hity, chceme si to s lidmi užít,” řekl Jakub Děkan. Ještě před tím, než se společně vydají na podzimní turné, čeká O5 a Radeček i Jakuba Děkana nabitá letní festivalová sezóna.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: 265.0 CZK [Regular ]

Dospělý