TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CARL COX Pure Open Air Praha 2021  V prodeji


Datum: 31. 07. 2021 14:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Křižíkova fontána Praha

Účinkující: Carl Cox (UK), Eric Powell (UK), DJ Lucca (CZ), Subgate, Misa Salacova, Nuff & Lekno

Kontakty  www.carlcox.com  Facebook Carl Cox  FB Event


Pure Open air CARL COX se přesouvá na 31.7.2021

Z důvodu aktuálních vládních nařízení o zákazu pořádání hromadných akcí Vás bohužel musíme informovat o neuskutečnění Open Airu Carla Coxe v termínu 1.8.2020. Nemusíte být ale smutní, jelikož s Carlem máme nadstandartní vztahy, máme pro Vás rovnou nový potvrzený termín a to 31.7.2021!

Děkujeme vám za podporu a těšíme se na společné setkání ve zdraví na Pure Open Air CARLA COXE!

LEGENDÁRNÍ CARL COX SE CHYSTÁ DOBÝT KŘIŽÍKOVU FONTÁNU

Když největší ikona světové taneční scény Carl Cox naposledy vystoupil v Česku, bez problémů vyprodal hokejovou halu a krátce poté dvě prémiové párty v SaSaZu. Nyní se jeden z nejoblíbenějších Dj na světě chystá v Praze pokořit další místo. V sobotu 31. července 2021 zahraje na Křížíkově fontáně. Jeho značka PURE, která vyhrála nejlepší událost léta 2017 na Ibize, dorazí také do České republiky, přímo do centra Prahy uprostřed léta. Na hlavní Fountain Open Air stage před Coxem vystoupí například duo z Ibizy Nuff & Lekno, Misa Salacova, Subgate, Lucca nebo věrný parťák Carla Coxe, Eric Powell.

Carl Cox ani po více jak třiceti letech za mixážním pultem neztrácí elán a stále umí do svých setů vložit unikátní náboj a energii. Jeho koncept PURE, se kterým sklízí ovace po celém světě, se zaměřuje na oslavu techna a house music a samotný Dj dbá i na to, aby byl doprovázen geniálním zvukem,“ říká promotér eventu Dalin Vajčner a láká také na další vychytávky Pure Open Air festivalu, který zpestří holografická show, 3D projekce, multimediální show a pyrotechnika.

Carl Cox již léta obohacuje scénu o našlápnuté groovy projekty, jež zákonitě roztancují každého, kdo se jen projde kolem tanečního parketu. A nejinak tomu bude i v Praze. Slavný Dj, který původně pochází z Barbadosu, se na hudební scéně začal objevovat v 80. letech. V roce 1986 se přestěhoval do Brightonu, kde hrával po místních klubech. Proslavil se o dva roky později, kdy jako vůbec první Dj zapojil do setu třetí gramofon. Vysloužil si tak přezdívku „Tří-gramofonový mág".

Jeho energie se brzy stala pověstnou. V roce 1997 byl vyhlášen vítězem prvního ročníku ankety světový Dj roku časopisu Dj Mag a od té doby se neustále drží v první desítce či těsně za ní,“ dodává osobní kamarádka Djka Lucca.


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Třetí vlna]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [V.I.P.]

V.I.P. GOLD Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [V.I.P. GOLD]

Dospělý

Výhody VIP

 • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & farty crackers
 • vlastní slunečná terasa s přímým výhledem na hlavní stage
 • soukromé WC
 • samostatný vchod

Výhody VIP GOLD

 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod
 • vlastní slunečná terasa s přímým výhledem na hlavní stage a posezením
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
 • soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • apokalypsa store se slevou 20 %
 • možnost navštěvovat také VIP prostor, kde jsou tyto výhody:
  • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
  • vlastní slunečná terasa s přímým výhledem na hlavní stage

 

Pořadatel si vyhrazuje právo změny místa konání v případě nepřiznívé změně počasí, při kterém nebude možné festival technicky zrealizovat, do vnitřních prostor (kryté haly Výstaviště).