TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Rock Legends Bonfire & Friends  V prodeji


Datum: 18.11.2018 19:00

Místo: Hala TJ Lokomotiva Plzeň

Žánry: Heavy Metal (Blíží se...) , Heavy Metal (Top Akce) , Heavy Metal (Hudba)

Účinkující: Bonfire

Kontakty  Facebook


Popis:

ROCKOVÉ LEGENDY VYSTOUPÍ EXKLUZIVNĚ I V ČESKÉ REPUBLICE

Ojedinělá a originální sestava legendárních zpěváků, které na společné turné po Německu s přesným názvem Rock Legends Bonfire & Friends zavítá exclusívně 18. listopadu i do Plzně.

Bonfire pozvali některé legendární zpěváky na fantastické turné, které uvítají příznivci hard rocku a metalu. Odstartuje v Německu 2.listopadu 2018 a zakončí 20.listopadu v Hannoveru. Plzeň se stává jedinou zastávkou v celé ČR, kde na jednom podiu zazpívají Joe Lynn Turner, Phil Moog, Geoff Tate, Bobby Kimball, Dieter „Quaster“ a další. Historicky největší rockové hity zahrají Bonfire a jejich přátelé, kterými jsou někdejší či současní zpěváci kapel jako Rainbow, Deep Purple, Puhdys, Toto, UFO, Survivor, Axel Rudi Pell, Grave Digger, House Of LordsGeoff Tate, který s Queensryche nazpíval výborné album Operation: Mindcrime.

V roce 1987 o sobě dala skupina Bonfire vědět klasikou Sweet Obsession a Sleeping All Alone. O 30 let později píší s Joe Lynn Turnerem (ex Rainbow, Deep Purple) baladu Without You pro album Byte The Bullet. Hans Ziller a Phil Mogg spolupracovali již v roce 2014. Bobby Kimball se zase účastnil charitativního festivalu "Rock For Asia", kde mimo jiné hvězdy vystupovali i Bonfire a Hans Ziller akci organizoval.
"Myšlenkou na turné Bonfire a přátelé se zabývám již dlouho," říká Hans Ziller," chceme hrát ve velkých halách, kdy se Bonfire pasují do role doprovodné skupiny a doprovodí rockové legendy jako Joe Lynn Turner, Dieter Hertrampf, zvaný Quaster, Phil Mogg, Geoff Tate, Bobby Kimbal...každý z nich dostane dostatek prostoru pro několik svých hitů ze své éry, takže celá tříhodinová přehlídka je nabitá nesmrtelnými rockovými klenoty jako I Surrender, Stone Cold, Lights Out, Doctor Doctor, Jet City Woman, Hold The Line, Africa, The Tiger a First Time. Dále pocta Deep Purple písněmi jako Burn, Child In Time a Smoke on the Water - a to jsme jich vyjmenovali jen pár. A samozřejmě nebude chybět pár hitovek od Bonfire samotných." uzavírá Hans. 

Na rozjezd před hlavním, 3 hodinovým koncertem, zahraje svůj hudební set skupina Sebastien.

 


Dostupné vstupenky

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny. (Vstupenek k dispozici: 1000)

 

Celková cena:

Sezení Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny. (Vstupenek k dispozici: 498)

 

Celková cena:

Dospělý