TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
SOUNDTRACK Pass fanouška  V prodeji


Datum: CELOFESTIVALOVÝ

Místo: Lázeňské město Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook  Instagram


Popis:

SOUNDTRACK Pass fanouška pro všechny nadšené fanoušky festivalu s benefity a výhodami jak po dobu festivalu, tak mimo něj.

Využijte příležitosti být součástí SOUNDTRACKu a pořiďte si SOUNDTRACK Pass fanouška se všemi výhodami, které vám nabízí!

Sleva 10% na festivalový merchandise, partnerské slevy, zákaznické balíčky, přednostní odbavení na řadě festivalových stanovišť - to vše a mnohem víc získáte se SOUNDTRACK Passem fanouška s unikátním kódem jen pro vás.

Se SOUNDTRACK Passem fanouška získáte řadu benefitů jak během festivalu, tak i mimo něj. Jejich přesný soupis najdete na našich webových stránkách a na našem Facebooku i Instagramu. Benefity stále doplňujeme a tak vám již nyní můžeme slíbit, že budou až do začátku festivalu neustále přibývat.

SOUNDTRACK Pass fanouška bude i se šňůrkou na krk k vyzvednutí v Poděbradech, pořiďte si jej však už nyní, počet passů je limitován!

Společně se zakoupením passu vám zašleme unikátní kod, který můžete používat online pro všechny benefity vč. zakoupení SOUNDTRACK festivalového merchandisu. Součástí passu je kód pro odbavení na místě pro všechny výhody, které na vás během festivalu čekají. Kód slouží i pro uplatnění 10% slevy na vstupenky hlavního programu. U koncertu, na který chcete slevu uplatnit, si vyberete sektor a lístek pro držitele SOUNDTRACK Passu fanouška. V nákupním košíku zvolíte tlačítko Ověřit a budete vyzváni k vložení čísla identifikace - zde zadáte kód z vašeho SOUNDTRACK Passu fanouška. Slevu můžete využít na všechny koncerty hlavního programu, ale vždy jen na jednu vstupenku na koncert.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu a podmínek konání a na změnu cen.


Dostupné vstupenky

SOUNDTRACK Pass fanouška Slevový pass na události hlavního programu, festivalový merchandise a další skvělé výhody.

1   Dospělý: 500.0 CZK [Regular ]

Dospělý