TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2022
Miro Žbirka - Symphonic & film  V prodeji


Datum: 26. 08. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní hala u Jezera Poděbrady

Účinkující: Miro Žbirka

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 26.8.2021

Legenda československé muziky naživo v Poděbradech

Velkolepý koncert žijící legendy československé hudební scény Mira Žbirky, to je páteční večer, 26/08/2022 na SOUNDTRACK festivalu v Poděbradech. Miro Žbirka za doprovodu symfonického orchestru a velkoformátové projekce, to je koncertní program nazvaný „Symphonic & film“, který vám přinese nejen řadu Žbirkových hitů,  ale v netradiční formě připomene také některé milníky jeho pracovního i osobního života.

Miro Žbirka působí na československé hudební scéně nepřetržitě již přes 40 let. Za tu dobu získal desítky hudebních cen a ocenění a vydal řadu alb nejen ve slovenštině, ale díky anglickému původu své maminky Ruth také v angličtině. Mimochodem, málokterý domácí muzikant se může pyšnit natočením desky ve slavném londýnském studiu Abbey Road.

V jedinečném zahajovacím koncertu SOUNDTRACK festivalu 2022 budou propojeny Mirovy klipy s archivními záběry z Československé a České televize a z RTVS, připomeneme jeho spolupráci s nadaným synem Davidem a v neposlední řadě propojíme hudebníky na pódiu s diváky v hledišti, a to díky živým přenosovým kamerám přímo v koncertní hale.

MIRO ŽBIRKA – SYMPHONIC & FILM, pátek, 26/08 – SOUNDTRACK festival 2022 v Poděbradech.

Koncert je na sezení – v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      990.0 CZK        790.0 CZK        590.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor A, sezení u pódia Opravňuje ke vstupu do Sektoru A (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie I.]

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie II.]

Sektor C Opravňuje ke vstupu do Sektoru C (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie III.]

Regular