TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
SOUNDTRACK PODĚBRADY 2017 Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií
24.08.
21:00
LUCIE
Jediný koncert skupiny Lucie v tomto roce!
25.08.
16:00
Jaroslav Uhlíř s kapelou
Nejslavnější hity & melodie
25.08.
21:00
Jan P. Muchow
The Antagonists
Komorní filharmonie Pardubice
Koncertní premiéra filmové hudby
26.08.
16:00
Karel Svoboda - Tři oříšky pro Popelku
Film naživo se symfonickým orchestrem
Prague Symphonic Ensemble PSE
Světová premiéra
26.08.
21:00
Nicola Piovani
držitel Oscara
spolupracovník F. Felliniho

Filharmonie Hradec Králové
Česká koncertní premiéra
26.08.
23:30
HBO: Hra o trůny a další slavné melodie ze seriálů
Vyvrcholení festivalu - noční koncert
Prague Symphonic Ensemble PSE
Česká premiéra
KUP SI VSTUPENKU NA JAKÉKOLIV DVA KONCERTY FESTIVALU SOUNDTRACK A ZÍSKEJ ZDARMA MÍSTENKU

Festival SOUNDTRACK Poděbrady přináší letos již po druhé jedinečnou podívanou ve spojení moderních technologií spolu s poslechem skvělé filmové hudby.

Lázeňské město Poděbrady bude ve dnech 24. – 27. 8. 2017 hostit Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady. Festival nabídne unikátní interaktivní zážitek pro celé rodiny - kombinace hudby a moderních technologií včetně video mappingu. 

Festival navazuje na loňský festivalový trailer, který proběhl 27. 8. 2016 a v jediném dni ho navštívilo přes 15.000 návštěvníků. První oficiální ročník by tak rád navázal na úspěšný start z minulého roku.

Festival svou novou koncepcí cílí na návštěvníky všech generací – od dětí přes teenagery až po zralé publikum. Pro návštěvníky bude k dispozici také bohatý bezplatný kulturní a společenský program, který vytvoří ten pravý festivalový zážitek a oživí celé město.Můžeme se těšit na legendárního Oscarem oceněného italského skladatele Nicolu Piovaniho. Cenu získal za hudbu k rovněž Oscarovému filmu Život je krásný a je ctěn pro spolupráci s mistry kinematografie jako Federico Fellini(Ginger a Fred, Interview) či bratři Tavianiové (Good Morning Babilonia, Kaos). Nicola Piovani vystoupí s Filharmonií Hradec Králové v sobotu 26. 8. ve 21.00 hodin. Jedná se o první a jediné vystoupení v ČR.

Ve světové premiéře bude na festivalu uveden projekt českého skladatele a držitele několika Českých lvů za filmovou hudbu Jana P. Muchowa - The Antagonists (hear the movies, watch the music). Samotáři, Grandhotel, Jedna ruka netleská, Václav, Kriminálka Anděl, Ve stínu, Teorie Tygra a mnoho dalších filmových a televizních děl – uvidíme a uslyšíme jedinečné vystoupení s Komorní filharmonií Pardubice a kapelou, ve které hrají osobnosti jako Václav Havelka, Ema Brabcová, Marek Doubrava, Jan Janečka, Jenovéfa Boková a Marie Dorazilová. Koncert proběhne v pátek 25. 8. ve 21.00 hodin.

Svou účast na festivalu potvrdil také Jaroslav Uhlíř, tvůrce skvělé filmové hudby (mj. Ať žijí duchové, Trhák, Vrchní prchni, S čerty nejsou žerty, Tři veteráni). Jeho vystoupení bude pochopitelně určeno především dětskému publiku.

 V neposlední řadě stojí za zmínku uvedení filmu Tři oříšky pro Popelku. Geniální hudbu Karla Svobody provede symfonický orchestr s velkoplošnou projekcí filmu. Uvedení pohádky v tomto provedení bude též světovou premiérou.

 Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií samozřejmě nabídne zdarma bohatý doprovodný program, díky kterému bude celý lázeňský park naplněn hudbou, uměním a zábavou přinejmenším na stejně vysoké úrovni, jako je tomu u akcí tohoto druhu po celé Evropě. Diváci se opět mohou těšit na příjemné procházky parkem, zapůjčení festivalového kola Scott, méně známé, ale o to lepší kapely různých žánrů, skvělé jídlo, přehlídku moderních technologií a v neposlední řadě zajímavé workshopy ze světa filmové hudby a multimédií.

 Na jednotlivé koncerty jsou prodávány vstupenky v síti TICKETLIVE. Množství vstupenek je limitováno rozměry koncertního stanu a lístky v předprodeji jsou zvýhodněné oproti prodeji na místě.

 Partnery festivalu SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady, Středočeský kraj a AUDI. 

 Oficiálním golfovým hřištěm je Golf Club Poděbrady. O ubytování bude postaráno ve Festivalovém hotelu Lázně Felicitas a v síti hotelů Vienna House Czech Republic.

 Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.

 Mediálními partnery jsou dále Český Rozhlas, Seznam.cz, ČSFD