TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK PODĚBRADY
Jan P. Muchow
The Antagonists  V prodeji


Datum: 25.08.2017 21:00

Místo: Zámek Poděbrady - hlavní stage

Účinkující: Jan P. MuchowKomorní filharmonie Pardubice

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Událost FB


Popis:

Cena na místě bude o 200,- Kč dražší než v předprodeji.

Premiéra autorského projektu úspěšného českého skladatele filmové hudby Jana P. Muchowa, který přináší průřez jeho tvorby ve výjimečném spojení osobností české hudební scény.

Audiovizuální koncertní provedení skladeb a písní z filmů Samotáři, Grandhotel, Teorie Tygra, Jedna ruka netleská, Ženy v pokušení, Václav a dalších zazní v podání kapely složené z významných muzikantů jako jsou Václav Havelka, Ema Brabcová, Marek Doubrava, Jan Janečka, Jenovéfa Boková a Marie Dorazilová na festivalu v jedinečném spojení s Komorní filharmonií Pardubice.

Každý správný filmový příběh musí mít svého protagonistu a jeho antagonisty. Stejně je tomu tak i zde.
Protagonistou je sám skladatel, jeho přátelé v kapele naopak antagonisty.

Jan P. Muchow je držitelem několika cen České hudební akademie Anděl v různých kategoriích: Album roku, Skladba roku, Objev roku, Nejlepší zvuková nahrávka atd. V roce 1996 ztvárnil hlavní mužskou roli ve filmu Davida Ondříčka Šeptej, ke kterému rovněž složil filmovou hudbu. Od té doby složil hudbu k více než 30 hraným a dokumentárním filmům.

V historii cen České filmové a televizní akademie CČeský lev je JPM zdaleka nejúspěšnějším skladatelem - za svoji filmovou hudbu obdržel již čtyřikrát Českého lva za filmy Jedna ruka netleská, Grandhotel, Ve stínu (všechny režie David Ondříček), Krásno (režie Ondřej Sokol) a dalších pět nominací za filmy Samotáři (režie David Ondříček), Václav (režie Jiří Vejdělek), Normal (režie Julius Ševčík), Ženy v pokušení (režie Jiří Vejdělek) a Okresní Přebor – poslední zápas Pepíka Hnátka (režie Jan Prušinovský).
 Za hudbu k filmu Ve stínu získal i Cenu české filmové kritiky a cenu Slovenské filmové akademie Slnko v sieti.

Vedle hudby filmové skládá také hudbu scénickou a jeho práci mohou diváci slyšet denně v podobě televizních znělek nebo hudby v seriálech jako jsou Kriminálka Anděl, Dokonalý svět nebo První krok.

 

Antagonisté:
Václav Havelka (Please The Trees ad.)
Ema Brabcová (Never Sol ad.)
Marek Doubrava (Hm..., ex Tatabojs ad.)
Jan Janečka (The Ecstasy Of Saint Theresa ad.)
Jenovéfa Boková (herečka: Hořící keř, Občanský průkaz a další)
Marie Dorazilová (FOK ad.)

Jaromír Vondrák aka CLAD (výtvarník, grafik, VJ, spolupráce s Ecstasy of Saint Theresa, Tata Bojs, Priessnitz a dalšími)


Dostupné lístky      1 490 CZK        990 CZK        790 CZK