TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Stromboli + Vilém Čok - Valečov 2020 PŘESUNUTO NA ROK 2021

Stromboli + Vilém Čok - Valečov 2020

Datum: 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: Letní amfiteátr Valečov

Účinkující: Stromboli, Vilém Čok & ByPass

Kontakty  http://bosen-obec.cz/valecovske-leto/


Popis:

Vážení přátelé,

dlouhou dobu jsme doufali a věřili..., ale realita je tady. Neradi vám oznamujeme, že letošní 21. ročník Valečovského kulturního léta jsme nuceni z důvodu vládních koronavirových opatření, kdy je možné pořádat kulturní akce jen do počtu max.100 lidí, přesunout na květen - září 2021.

Víme, že jste se stejně jako my velmi těšili na každoroční festivalové léto. Téměř celý rok jsme letošní program připravovali tak, abychom vám opět přinesli řadu očekávaných hudebních zážitků a také mnoho překvapení. Věřili jsme, že pro vás máme nejlepší program v naší historii. Kvůli pandemii nelze nyní Valečovské léto bezpečně pořádat a nám nezbývá než se podřídit dané situaci.

Již jsme začali intenzivně pracovat na přesunu letošního programu na příští rok. Zatím máme od zástupců kapel velmi příznivé ohlasy, jsme v tom spolu, a tak věříme, že si budeme vycházet vstříc. Termíny budeme zveřejňovat jak je budeme mít od kapel potvrzené.

Máme na vás velkou prosbu, podpořte nás nyní. Potřebujeme zcela vaši solidaritu. Bohužel na pandemii se nelze pojistit a naše investice do Valečovského léta a záloh kapelám jsou značné. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na přesunutý termín a nesmírně bychom si vážili toho, kdybyste si je ponechali, a tím naše kulturní léto, jeho myšlenku a jeho konání s kvalitním programem podpořili. Jsme připraveni odpovídat na vaše otázky osobně na našem e-mailu produkcevostrov@seznam.cz

Za náš tým vám děkujeme za vstřícnost a pochopení v dané situaci.

Přijďte si užít kulturní zážitek situovaný do krásného prostředí kulturní památky České republiky - Hradu Valečov.

Stromboli je česká hudební skupina hrající fúzi různých stylů – jazzrock, space rock, novou vlnu, v její hudbě lze vystopovat i prvky heavy metalu či black metalu.

Vilém Čok je český zpěvák, baskytarista a bavič.

 

V roce 1978 založil pražské punkové trio Zikkurat, než v únoru 1981 uskutečnil svůj životní přestup do legendárního Pražského výběru. Po zákazu Pražského výběru v roce 1983 hrál se skupinou Moped. V roce 1986 zase začal koncertovat s Výběrem a byl hostujícím zpěvákem a baskytaristou skupiny Stromboli, kterou založil kytarista Výběru Michal Pavlíček (Čok složil text a nazpíval píseň „Ó hory“). Na konci 80. let založil skupinu Nová Růže. Po jejím rozpadu vytvořil skupinu Delirium tremens. V roce 2003 začal opět koncertovat Pražský výběr, než se definitivně rozpadl roku 2006. Vilém Čok zpíval v muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye a dalších. Kromě toho zpívá se svou skupinou ByPass, která vznikla v roce 2005.Moderátor a DJ: Martin Hájek

  • omezená kapacita pro 2500 návštěvníků
  • ZTP/P za 50% + doprovod zdarma
  • děti do 12 let včetně zdarma


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Regular]

Regular