TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SUMMER ARENA 2020 / Ostrava / Wanastowi Vjecy - Anna K.  V prodeji


Datum: 21. 08. 2020 18:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Dolní oblast Vítkovice

Účinkující: Wanastowi Vjecy, Anna K.

Kontakty  www.summer-arena.cz


Popis:

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy.

Nejde prvoplánově o rychlý výdělek pořadatelů a interpretů, ale jde především o snahu v této pro kulturu velmi nelehké době vyslat signál. Signál, že se něco děje, a že špička české hudební scény, byť v omezeném počtu, je schopna se dohodnout a odehrát i z jejich hlediska „komornější“ koncerty pro počet lidí, který neodpovídá běžným návštěvám jejich koncertů.

Arény se budou jako běžné turné kapel posouvat z jednotlivých měst do dalších tak, že v daném městě, kde je aréna postavena se odehraje předem daný počet koncertů, a vše se stěhuje o město dál.

Aréna je vybavena v případě Prahy, Brna, Ostravy a Liberce profesionálními mobilními tribunami, které se používají na území ČR běžně jen na nejlukrativnější eventy. Zde např. došlo k dohodě s majitelem, který nabídl symbolické podmínky odpovídající aktuální situaci. Stejným způsobem k tomu přistoupili všichni ostatní dodavatelé. Ať už jde o techniku, sanitu, či bezpečnostní prvky. Bez jejich přístupu by byl za běžných podmínek při těchto kapacitách celý projekt ekonomicky a logisticky nerealizovatelný!

Aréna bude vybavena tou nejlepší dostupnou technikou a personálem, jaké jsou za běžných podmínek dostupné jen pro velké zahraniční a špičkové české eventy a interprety. P.S. Šílená doba si žádá „šílené činy“… Zní to velmi nadneseně, ale aktuálně je to holý fakt!


Dostupné vstupenky      390.0 CZK        450.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání u podia B Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Kategorie 3]

Stání C Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Kategorie 4]

Stání D Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Kategorie 4]

Regular