TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

The Night Flight Orchestra
European Tour 2018  Již proběhlo


Datum: 15.12.2018 20:00

Místo: Hudební klub Nová Chmelnice

Kontakty  Facebook  www.pragokoncert.com


Popis:

Začalo to v roce 2006, jako společná vize zakládajících členů, zpěváka Björna Strida a kytaristy Davida Anderssona, na jedné z nekonečných amerických dálnic uprostřed turné SOILWORK. Původní myšlenkou bylo vytvořit soundtrack, něco, co můžeme poslouchat na cestách jako »Detroit Rock City«, »Goodbye Girl« a »Born To Run«. Cíl byl tedy jasný a tak se kluci dali do hledání perfektních hudebníků – trvalo to několik let. Nakonec však našli a kapelu doplnil Sharlee D’Angelo (baskytarista ARCH ENEMY, SPIRITUAL BEGGARS ad.),  Richard Larsson (klávesy), Jonas Källsbäck (bubny) a Sebastian Forslund (kytara a bicí).

Skupina vydala první dvě alba »Internal Affairs« a »Skyline Whispers«, které sklidily obrovský úspěch, a tak se přirozeně chtěli posunout dál. Díky nové spolupráci s Nuclear Blast se podařilo kapele přejít na další úroveň a vydali své poslední album »Amber Galactic«, které se stalo nejen albem měsíce v několika evropských rockových časopisech, ale bylo také nominováno na švédské Grammy, vyvrcholením pak bylo euforické Evropské turné na konci roku 2017.

V letošním roce přichází s novým albem "Sometimes The World Is Not Enough", které vyjde na konce června. Toto album má všechno – chytlavé melodie, kvalitu hudebního umění, nenapodobitelnou švédskou melancholii a mnohem, mnohem více.

Tato progresivní rocková supergroup NIGHT FLIGHT ORCHESTRA se tak připravuje na další velkolepé turné s novým albem.

Čeká vás velkolepá rocková show a nálož neskutečné energie. Tento jedinečný koncert můžete shlédnout 15. prosince v Praze, Nové Chmelnici. Speciálním hostem večera bude BLACK MIRRORS.

Nenechte si to ujít, bude to velkolepé!