TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Whitney Houston Hologram World Tour 2021 ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ


Datum: Leden 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha

Kontakty  www.iime.co.uk  FB Event  Instagram


Popis:

"Vážení fanoušci, informujeme Vás, že neustále pracujeme na novém termínu pro akci AN EVENING WITH WHITNEY, The Whitney Houston Hologram Tour. Jelikož se celé světové turné "skládá" znovu a každá země má nyní jiná pravidla a omezení, nejde to tak jednoduše, jak bychom chtěli. V současné době máme první zprávy, že akce v Praze by se měla uskutečnit v lednu 2021. Zároveň jsme oficiální cestou požádali stát o náhradu škody, která je jasně vyčíslitelná a nezpochybnitelná. Jakmile budeme mít detailnější informace, ihned Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a vstřícnost, v tuto dobu musíme držet pospolu a podporovat se. Buďte hlavně zdraví a dávejte na sebe pozor!"

Whitney Houston se opět objeví na pódiu. V Praze bude vystupovat její hologram s živou kapelou.

Zpěvačka Whitney Houston bude po Michaelu Jacksonovi, Roy Orbisonovi, Buddy Hollym nebo Marii Callas další umělkyní, která v podobě hologramu vystoupí v rámci turné po celém světě. Jednou ze zastávek bude v lednu 2021 i pražský Kongresový sál. Pro dosažení maximálně autentického koncertního zážitku nebude na jevišti chybět hudební doprovod živé kapely, zpěváci a tanečníci - vše obklopené velkolepou scénou a osvětlením. Na přípravě turné spolupracují správci pozůstalosti zesnulé zpěvačky s firmou BASE Hologram, pro kterou to bude už čtvrtý počin s virtuálním interpretem. Předprodej vstupenek na show, která si klade za cíl uctít odkaz zpěvačky, je v síti TicketLIVE.

Hologramová šou nazvaná „Večer s Whitney“ je dílem americké technologické společnosti BASE Hologram, která provozuje unikátní hologramové koncerty. V minulosti se této společnosti podařilo zrealizovat hologramové koncerty Marie Callas či Roy Orbisona a dalších nesmrtelných legend. Po oficiálním udělení souhlasu pozůstalých a bývalého managementu Whitney Houston přichází se svým nejnovějším koncertem., na kterém zazní všechny zásadní hity Whitney Houston, včetně Will Always Love You, I Wanna Dance with Somebody (Who Loves Me), How Will I Know, I Have Nothing, The Greatest Love of All nebo Higher Love.

„Whitney Houston byla talentem, který nelze popsat slovy. Přesahovaly všechny hranice,“ říká předseda představenstva a generální ředitel BASE Entertainment a BASE Hologram Brian Becker. „Projektem The Hologram Tour vytváříme nový typ divadelního koncertního zážitku, jehož cílem je zachytit onu magii. Pokaždé když vstoupila na pódium, vydala ze sebe obrovské charisma a emoce - to je to, co se chystáme přivést k publiku. Je nám ctí, že můžeme v našem projektu její odkaz dále uchovávat,“ dodává.

„Víme, že jsme se s BASE rozhodli správně,“ doplňuje Pat Houston, bývalý manažer zpěvačky a dnes generální ředitel The Estate Whitney E. Houston. „Whitney není s námi, ale její hudba s námi bude žít navždy,“ uzavírá.

Program a dramaturgie výjimečného večera vznikla pod taktovkou uznávané choreografky Fatimy Robinson, kterou proslavily mnohonásobné profesionální certifikáty i spolupráce s umělci jako Rihanna, Kanye West či Mary J Blige. „Jsem opravdu poctěna, že jsem dostala příležitost pomoci vystavět tuto show na počest Whitney. Vždy jsem si užívala, když jsem mohla sledovat tuto neskutečnou ženu na jevišti a poslouchat její hlas. Jsem šťastná, že jsem součástí týmu, který chce tento zážitek zrekonstruovat a přinést tutéž emoci její fanouškům,“ říká slavná choreografka.

Hologramová šou Whitney Houston projede celý svět. Turné začne v únoru 2020 ve Velké Británii, následně navštíví Belgie, Nizozemsko, Švýcarsko, Německo, Rakousko, Dánsko, Norsko nebo Švédsko. Oznámené jsou už i koncerty v Mexiku a USA. V lednu 2021 unikátní show dorazí i do Prahy.


Dostupné vstupenky      990.0 CZK        1 190.0 CZK        1 490.0 CZK        1 990.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Dospělý