TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Tři oříšky pro Popelku  K refundaci - více info

Tři oříšky pro Popelku

Vstupenky na tuto akci vám budou refundovány na stejném prodejním místě, kde jste je zakoupili. Vstupenky uhrazené kartou či převodem vám budou refundovány automaticky. Pokud bude vypsán náhradní termín události, zůstávají zakoupené vstupenky v platnosti.


Datum: 24.02.2019 14:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha

Kontakty  www.trioriskypraha.cz


Popis:

Vážení zákazníci,
nyní od pořadatele události, obdrželi informaci o tom, že se muzikál TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU bohužel na jaře roku 2019 neuskuteční.  

Na podzim jsme byli svědky téměř 50 představení, jež byla z velké části vyprodána. O to více nás tato skutečnost mrzí, ale samozřejmě musíme respektovat rozhodnutí pořadatele, z jehož vyjádření je cítit velký smutek. Dokonce se přiznal, že by se do budoucna pokusí projekt oživit a vrátit se k němu. 

I samotní herci se vyjádřili, že je osud muzikálu velmi zasáhl a že se jednalo o opravdu jedinečný projekt. Od října do konce roku 2018 na pódiu totiž vystupovali hvězdy jako Pavel Trávníček, Veronika Žilková, David Gránský, Jan Rosák a další. To vše pod taktovkou legendárního Filipa Renče.

Jistě Vás nyní zajímá postup vrácení peněz, máme pro Vás připravena následující řešení.

V případě, že jste vstupenky zakoupili: 

  • na prodejním místě - cena vstupenek na tuto akci vám bude refundována na stejném prodejním místě, kde jste je zakoupili - peníze na Vás na prodejně čekají již nyní :)
  • na prodejním místě INVIA - napište nám nejpozději do 28.2.2019 v odpovědi na tento email čísla vstupenek (čárový kód) a číslo účtu, na který můžeme peníze zaslat
  • platební kartou či převodem - cena vstupenek vám bude automaticky refundována zpět na číslo účtu či kartu, odkud nám platba přišla do (není tedy potřeba žádná Vaše další aktivita)

Děkujeme a moc se omlouváme za vzniklou situaci,
Váš TicketLIVE