TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Vysočina fest 2017  V prodeji


Začátek: 06.07.2017 15:00
Konec: 08.07.2017 23:59

Místo: Letní kino Jihlava

Žánry: Punk (Festival) , Rock (Festival) , Metal (Festival) , Pop (Festival) , Pop rock (Festival) , Folk (Festival) , Hard Rock (Festival) , Folk rock (Festival) , Rap (Festival) , Hip Hop (Festival) , Punk (Top Akce) , Rock (Top Akce) , Metal (Top Akce) , Pop (Top Akce) , Pop rock (Top Akce) , Folk (Top Akce) , Hard Rock (Top Akce) , Folk rock (Top Akce) , Rap (Top Akce) , Hip Hop (Top Akce)

Účinkující: Iné kafeDesmodRybičky 48Ewa FarnaMandrageSlzaWanastowi VjecyJelenTublatankaDavid KollerXindl XNo NameHabera & TeamAnna K.Marek ZtracenýMajk Spirit

Kontakty  www.vysocinafest.cz  Událost na Facebooku


Popis:

Multižánrový kulturní festival Vysočina Fest rok od roku roste a už má za sebou čtyři ročníky a řadí se tak mezi velké letní festivaly v České republice. Ukázalo se, že podobná akce přímo v centru Vysočiny fanouškům muziky dlouho chyběla. V hlavách, a teď už i v rukou pořadatelů, se rodí další skvělý ročník. Opět se bude konat v jihlavském amfiteátru v červenci 2017.

* děti do 10 let (včetně) mají VSTUP ZDARMA v doprovodu dospělého. Na jednu dospělou osobu je povolen vstup maximálně dvěma dětem

VIP (permanentka na 3 dny) vstupenka obsahuje:
- vstup do VIP zóny se sezením
- bar s obsluhou
- parkování a shuttle servis
- možnost potkat se s interprety

 Hrajeme fér. Ceny vstupenek se budou postupně zvyšovat. Pořiďte si své za ty nejlepší ceny! Tady vážně není na co čekat :)

vysocina fest 2017