TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Vysočina Fest 2018  V prodeji


Datum: 05. - 07.07.2018

Místo: Letní kino Jihlava

Žánry: Rock (Festival) , Pop rock (Festival) , Heavy Metal (Festival) , Pop (Festival) , Funk (Festival) , Rap (Festival) , Hip Hop (Festival) , Punk (Festival) , 2 Tone (Festival) , Folk (Festival) , Rock (Top Akce) , Pop rock (Top Akce) , Heavy Metal (Top Akce) , Pop (Top Akce) , Funk (Top Akce) , Rap (Top Akce) , Hip Hop (Top Akce) , Punk (Top Akce) , 2 Tone (Top Akce) , Folk (Top Akce)

Účinkující: KabátChinaskiDivokej BillWanastowi VjecyMig21ArakainLucie BíláDavid KollerMonkey BusinessMandrageHarlejMichal HrůzaVašo PatejdlSeparRybičky 48Vypsaná fiXaPoetikaBSPJelenPekař

Kontakty  www.vysocinafest.cz  Událost na Facebooku


Popis:

Multižánrový kulturní festival Vysočina Fest rok od roku roste a už má za sebou pět ročníků a řadí se tak mezi velké letní festivaly v České republice. Ukázalo se, že podobná akce přímo v centru Vysočiny fanouškům muziky dlouho chyběla. V hlavách, a teď už i v rukou pořadatelů, se rodí další skvělý ročník. Opět se bude konat v jihlavském amfiteátru v červenci 2018.

* děti do 10 let (včetně) mají VSTUP ZDARMA v doprovodu dospělého. Na jednu dospělou osobu je povolen vstup maximálně dvěma dětem

VIP (permanentka na 3 dny) vstupenka obsahuje:
- vstup do VIP zóny se sezením
- bar s obsluhou
- parkování a shuttle servis
- možnost potkat se s interprety

ZTP/P - cena běžné vstupenky + doprovod ZDARMA (více informací na info@ticketlive.cz)

 Hrajeme fér. Ceny vstupenek se budou postupně zvyšovat. Pořiďte si své za ty nejlepší ceny! Tady vážně není na co čekat :)

 


Dostupné lístky

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny. (Lístků k dispozici: 33)

 

Celková cena:

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny. (Lístků k dispozici: 371)

 

Celková cena:

Cena na místě: Regular 1 500.0 CZK


V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny
Regular