TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

WORAKLS + STEREOCLIP
Olomouc  K refundaci - více info

Vstupenky na tuto akci vám budou refundovány na stejném prodejním místě, kde jste je zakoupili. Vstupenky uhrazené kartou či převodem vám budou refundovány automaticky. Pokud bude vypsán náhradní termín události, zůstávají zakoupené vstupenky v platnosti.


Datum: 09.03.2018 21:00

Místo: FLORA Olomouc

Žánry: Elektronická hudba (Hudba)

Účinkující: WoraklsStereoclip

Kontakty  FB Worakls  FB Stereoclip  FB událost


Popis:

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE POŘADATELE KE ZRUŠENÉ UDÁLOSTI:

Vážení přátelé,

s lítostí vám musíme oznámit, že se naše událost Worakls + Stereoclip ruší. Důvodem jsou neakceptovatelné změny podmínek užívání prostor výstaviště Flora Olomouc. Špatná zkušenost vedení výstaviště s jiným subjektem, na který si stěžovali obyvatelé okolních domů, zapříčinila změny podmínek týkající se hlukových limitů. Vedení výstaviště je úzce spjato s politickou sférou, a proto, že je před komunálními volbami, nechtějí si vzít „na triko“ případné opakování stížností.

Věříme, že v budoucnu budeme moci uspořádat pro obyvatele olomouckého kraje jiný event, byť třeba na jiném místě. Nyní hledáme pro akci vhodné prostory. Ti z Vás, kteří již mají na akci Worakls + Stereoclip zakoupené lístky a chtějí se jí zúčastnit, uschovejte si je prosím a vyčkejte, až bude vyhlášen nový termín a místo konání akce. Pokud chcete vrátit peníze, obraťte se na prodejce, od kterého jste si lístky zakoupili.

Děkujeme za pochopení.

 

V pátek 9. března Výstaviště Flora přivítá jednodenní hudební elektronický festival nadupaný širokým spektrem tanečních žánrů, na kterém si na své přijdou zarytí fanoušci české klubové scény a především milovníci sofistikované francouzské elektronické taneční hudby. Samotné srdce Hané totiž navštíví dva zástupci francouzského labelu HUNGRY MUSIC, producenti WORAKLS (FR) a STEREOCLIP (BE)! V hudebních počinech těchto producentů se snoubí elektronická taneční hudba s akustickými podkresy, které se prolínají v žánrech od deep house až po techno doplněné o melodické prvky. Milióny shlédnutých videí na Youtube, nespočet vydaných EP a remixů a vyprodaných klubů po Evropě i mimo ni dokazuje, že se tato březnová taneční session v Olomouci jistě zapíše do paměti všech příznivců taneční hudby. Součástí tohoto eventu je i druhá stage, kde proběhne after party pod taktovkou dnes již legendárního pražského afterparty klubu Atelier (04:00 - ??).

 V.I.P zahrnuje vlastní vstup, bar a šatnu. Větší výběr nápojů, hostesky a vstup na podium.