TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Zamilovaný sukničkář - Telč  V prodeji


Datum: 09. 03. 2022 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: TJ Sokol Telč

Kontakty  www.i-divadlo.cz


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 4.3.2021

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

HRAJÍ:

Harry Douglas - Lukáš Vaculík

Perkins - Viktor Limr  /  Pavel Nečas

Joe - Filip Tomsa

Kapitán South - Zbyšek Pantůček  /  Martin Zounar

Debbie - Kristýna Kociánová  /  Hana Kusnjerová  /  Radka Pavlovčinová

Marian - Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková  /  Betka Stanková

Faye - Veronika Jeníková  /  Olga "Háta" Želenská

Lois Douglasová - Ivana Andrlová  /  Pavla Vojáčková


Dostupné vstupenky      360.0 CZK        390.0 CZK        420.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Dospělý