TicketLIVE - Listen, See, Feel

Mariánské léto BRNO 2018  To refund

Tickets for this event will be refunded at the same point of sale where you purchased it. Tickets paid by card or bank transfer will be refunded automatically.


Date: 25.08.2018 11:00

Venue: Mariánské údolí Brno

Genres: Funk (Festival) , Funk (Family) , Pop (Festival) , Pop (Family) , Rock (Festival) , Rock (Family) , Pop punk (Festival) , Pop punk (Family) , Punk (Festival) , Punk (Family) , Electronic music (Festival) , Electronic music (Family) , Drum`n`Bass (Festival) , Drum`n`Bass (Family)

Performers: Monkey BusinessMiraiDavid Koller & Jasná PákaVypsaná fiXaMonarchyDilanaGeorg Viktor EmmanuelVanua2

Contacts  www.marianskeleto.cz  Facebook  Událost FB


Description:

 

Dobrý den,

bohužel jsme právě obdrželi smutnou zprávu od pořadatele festivalu Mariánské léto - událost se tento rok neuskuteční. Níže Vám posíláme oficiální vyjádření pořadatele události:

S politováním musíme oznámit nemilou skutečnost, že se letošní ročník Mariánského léta Brno z důvodu extrémně nízkého počtu prodaných vstupenek a velmi špatného výhledu počasí na víkend nemůže konat. Peníze za vstupenky budou všem vráceny.

Po čtyřech velmi úspěšných letech přišla takováto realita. Důvody nyní analyzujeme. Extrémní dlouhodobá horka a z toho pramenící únava nás všech, ohromné množství akcí a tím jistá nasycenost a k tomu výhled na špatné deštivé dny od pátku až do pondělí. Sami přesně nevíme, možná i méně známé zahraniční kapely místo českých dobře známých, se kterými si zazpívají všichni. Velmi nás to mrzí, že vám letos nenabídneme super den a sami sobě vytvoříme nepříjemné ztráty. Každopádně bychom byli rádi, kdyby tradice Mariánského léta v příštím roce pokračovala v duchu předchozích let.

V současné době řešíme způsob vrácení vstupenek - jeho mechanismus, aby proběhl podle pravidel daných ministerstvem financí resp. daňovým zákonem. "Návod" jak vrátit vstupenky a přijmout peníze, které jste zaplatili zveřejníme v pondělí, abychom vše ověřili a připravili k realizaci. Děkujeme za pochopení MLB

Jistě Vás nyní zajímá, kdy dostanete finanční náhradu za vstupenky. Toto téma nyní s pořadatelem intenzivně řešíme a hned jak budeme mít další informace, budeme Vás kontaktovat emailem.

Omlouváme se za vzniklou situaci a děkujeme za pochopení.

Váš TicketLIVE