Vyhledat událost


Začátek: 23.10.2022 12:00
Konec: 23.10.2022 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

🐎 Nenechte si ujít druhý pražský dostih s nejdelší tradicí od roku 1920. První prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk každoročně do tohoto dostihu věnoval pohár pro vítěze. Cena prezidenta republiky je poslední a nejdelší chovatelskou zkouškou sezóny.
Zažijete tak tradiční dostihové odpoledne plné zábavy, sázek a neopakovatelné atmosféry.

🎩 Záštitu nad 101. Cenou prezidenta republiky převzal prezident České republiky Miloš Zeman. V doprovodném programu se můžete těšit na premiéru komentovaných ukázek koňského póla přímo během dostihového dne. 🐴🏀

👶 Děti se můžou těšit i na osvědčenou zábavu jako jsou jízdy na ponících, skákací hrady, malování na obličej, tvoření z písku a další.

Areál otevřen: od 11.00 hodin
První dostih: 13.00 hodin
Poslední dostih: 17.00 hodin
🐎 Počet dostihů: 8

 

STÁLÉ INFORMACE:

Gastro: restaurace, kavárna, food trucky, stánky rychlého občerstvení. Hlediště tribuny je kryté proti nepřízni počasí.

Psi mají vstup povolen, ale pouze na vodítku.

PROGRAM PRO DĚTI:

Při příznivém počasí jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč, skákadla) a krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

Informace o dopravě níže:

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

- Děti do 15 let a držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P mají vstup ZDARMA