Vyhledat událost

Veteran Mania - Unikátní výstava právě začíná!

Veteran Mania - Unikátní výstava právě začíná! Návštěvníci výstavy motocyklových veteránů, která tu v takovémto pojetí ještě nebyla, se mohou těšit na 100 exponátů ze soukromé sbírky sběratele a spoluorganizátora Radka Uhlíře. Co nás čeká dál?
11.06.2021

Pod stromečkem jedině zábava!

Pod stromečkem jedině zábava! Ještě přemýšlíš, co dát svým blízkým pod stromeček? Určitě si vybereš z našich nejlepších akcí, které tě čekají už příští rok!
16.12.2020

Protančete rokem 2020!

Protančete rokem 2020! Pořádně se odvažte a rozbalte to na parketu s těmi nejlepšími světovými DJs! Tento rok do České republiky zavítá hned několik hvězd taneční hudby, které vědí, jak dostat celý parket do varu!
19.02.2020

Dílo Jana Amose Komenského opět ožije!

Dílo Jana Amose Komenského opět ožije! Scénické oratorium Jarmily Bekové v provedení sólistů z Městského divadla Brno, symfonického orchestru a pěveckého sboru Chermon chystá představení inspirované jedním z vrcholných děl barokní literatury "Labyrint světa a ráj srdce".
22.01.2020

I v roce 2020 si užijete zábavy dosyta!

I v roce 2020 si užijete zábavy dosyta! Přes Vánoce jsme nelenili a pilně pro vás připravovali akce plné zábavy a té nejlepší hudby. Rok 2020 nám přináší spoustu lákavých událostí, tak si je pojďme užít společně! Podívejme se, jaké akce nás v novém roce čekají...
08.01.2020

Tisíceré díky, bez vás by to nemělo smysl!

Tisíceré díky, bez vás by to nemělo smysl! Věříme, že jste si rok 2019 užili stejně jako my a už se také nemůžete dočkat toho následujícího, nabitého těmi nejlepšími peckami! Ticketlive díky Vám vzkvétá a je to především Vaše zásluha.
17.12.2019

Držte se pevně, tyto pecky vás posadí na zadek!

Držte se pevně, tyto pecky vás posadí na zadek! Legendární kapela Lucie před pár dny odstartovala druhou část turné EvoLucie. Také kapela Kabát chystá šňůru koncertů... Nebo máte raději zahraniční hvězdy? Čtěte dál, ať vám žádná pecka neunikne!
13.11.2019

Neztrácejte čas vymýšlením dárků, máme řešení!

Neztrácejte čas vymýšlením dárků, máme řešení! Dárky, dárky, dárky! Období, kdy se vám nic jiného nehoní hlavou, se blíží! Také vám pracují mozkové závity měsíce dopředu kvůli tomu, co by potěšilo vaše blízké? Máme pro vás elegantní východisko - VOUCHER!
18.09.2019

Na podzim bude o zábavu postaráno!

Na podzim bude o zábavu postaráno! Nezoufejte, že je léto skoro za námi, pestrý podzim vám to vynahradí! Jak už bývá zvykem, hudební umělci vyráží na turné, aby vám představili nové songy, přepracovanou show a společně s vámi si vychutnali tu nenahraditelnou atmosféru.
01.08.2019

10 faktů o Ewě Farné, které určitě nevíte!

10 faktů o Ewě Farné, které určitě nevíte! Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka, interpretující písně v češtině a polštině, která pochází z české části Těšínska. Působí v oblasti populární a rockové hudby. Její chytlavé písně zná každý z vás, ale věděli jste o ní, že...
30.07.2019

Vychutnejte si léto do sytosti!

Vychutnejte si léto do sytosti! Užíváte si léto naplno? Jestli pořád čekáte na nějakou našlapanou akci, která vám sedne jako ulitá, čtěte dál a určitě si vyberete!
29.07.2019

Pojďte si užít léto s TicketLIVE na plné pecky!

Pojďte si užít léto s TicketLIVE na plné pecky! Jestli jste milovníky sluníčka, nekonečné zábavy, vodních radovánek a hlavně skvělé muziky, s naší letní nadílkou nebudete vědět, kam dřív skočit! Festivalová vlna vás strhne s sebou a na toto léto budete ještě dlouho vzpomínat!
03.07.2019

Odpal léto s JamRockem!

Odpal léto s JamRockem! Máme pro tebe skvělý tip, jak zahájit letošní festivalovou sezónu! Nezapomenutelný nářez hudby zažiješ začátkem června na festivalu JamRock 2019!
09.05.2019

12 tipů, kam vyrazit na letní festival

12 tipů, kam vyrazit na letní festival Léto je za dveřmi a vy ještě nemáte žádné plány? Nezoufejte, naštěstí máte nás. Přinášíme Vám hned 12 tipů na letní festivaly po celé České republice.
11.04.2019

MIKOLAS JOSEF dostane Prahu do varu už příští středu!

MIKOLAS JOSEF dostane Prahu do varu už příští středu! Dlouho očekávaný koncertní debut zpěváka Mikolase Josefa se blíží! Přípravy vrcholí, lupeny mizí a fanoušci jsou v očekávání. A že je na co se těšit! Mikolas s kapelou totiž chystá unikátní show plnou tanečníků, audiovizuálních efektů a překvapení.
25.03.2019

Na jaké akce se můžete těšit v blízké budoucnosti?

Na jaké akce se můžete těšit v blízké budoucnosti? Venku pomalu, ale jistě začíná jaro, sluníčko příjemně pálí a všichni začínáme vystrkovat hlavy ze svých brlohů. Večery pod dekou s teplým čajem jsou u konce, tak pojďme všichni společně ožít a shrnout si, co nás čeká v nasledujících měsících!
20.02.2019

Právě jsme spustili samé pecky, přesvědčte se sami!

Právě jsme spustili samé pecky, přesvědčte se sami! Připravili jsme pro vás pár akcí, které vás určitě nenechají chladnými! Od nadupaných tanečních párty končících nad ránem, po skvělé koncerty umělců, kteří rozhodně mají co nabídnout. Mrkneme se na to!
19.02.2019

Ceny Anděl 2018 mají své nominace! Máte favority?

Ceny Anděl 2018 mají své nominace! Máte favority? Ceny Anděl uděluje každoročně od roku 1991 hudební akademie. Interpreti získávají ocenění za svoji aktivitu v předešlém roce a jsou odměňováni soškami v podobě anděla. Podívejme se, kdo získal nominace za rok 2018 a 5. března má naději na výhru.
23.01.2019

Nový rok je tu, užijte si ho hned od začátku!

Nový rok je tu, užijte si ho hned od začátku! S novým rokem přichází nové povinnosti, plány, plnění předsevzetí, ale v neposlední řade i čas na relax a kulturu. Slíbili jste si do nového roku, že budete více času trávit s přáteli a nesedět doma? Máme pro vás skvělé tipy!
02.01.2019

Vánoce a konec roku se blíží a vám patří tisíceré díky!

Vánoce a konec roku se blíží a vám patří tisíceré díky! A je to tady znovu! To krásné zimní období plné radosti, dárků a oslav. 2018 je rokem, kdy s vámi trávíme už třetí Vánoce. Tři roky vám děláme úsměv na tváři a není přece nic důležitějšího než spokojení zákazníci.
13.12.2018

Ideální dárek na Vánoce? Voucher!

Ideální dárek na Vánoce? Voucher! Lámete si hlavu nad dárky pod stromeček a neumíte se trefit do vkusu svých blízkých? Nezoufejte, máme pro vás ideální řešení! Nemusíte vůbec daleko, stačí pár kliknutí a tento problém můžete hodit za hlavu! :)
15.11.2018

LUNETIC turné 20 let je v plném proudu!

LUNETIC turné 20 let je v plném proudu! Už jste tuto informaci zaznamenali? Po několika letech se dali kluci z kapely Lunetic znovu dohromady a vyrazili spolu na turné po celé České Republice.
09.10.2018

Nejžhavější tipy podzimu! Vyražte za zábavou do klubů!

Nejžhavější tipy podzimu! Vyražte za zábavou do klubů! Truchlíte, že je léto u konce? Není důvod! Teplým slunečným paprskům je pro tento rok sice konec, ale to přece neznamená konec zábavy a dobré hudby. Kapely chystají podzimní turné a divadla se už také těší na vaši návštěvu!
09.09.2018

Co nás čeká a nemine do konce roku 2017!

Co nás čeká a nemine do konce roku 2017! Letním festivalům a teplým slunečním paprskům je už sice pro tento rok konec, to ale neznamená, že kultura se také uložila k zimnímu spánku. Přišel čas divadel, klubů a halových koncertů!
17.10.2017

Řekni mi, jakou hudbu posloucháš a já ti řeknu kdo jsi

Řekni mi, jakou hudbu posloucháš a já ti řeknu kdo jsi To, jakou hudbu posloucháme nejraději, vypovídá hodně o tom, jakými osobnostmi jsme. Na tuto skutečnost poukazují i výzkumy, které popisují, jak se hudební preference spojuje s myšlením člověka a jeho pohledem na svět.
14.08.2017

6 tipů, jak si naplno užít letní festivaly

6 tipů, jak si naplno užít letní festivaly Léto je v plném proudu a stejně tak i letní festivaly. Slunce pálí, voda láká a co by to bylo za léto bez návštěvy alespoň jednoho festivalu pod širým nebem. Dnes máme na výběr z nespočetného množství festivalů jako po celé ČR, tak na Slovensku.
01.08.2017

Karel Gott je zpět a na podzim se můžete těšit na dva koncerty!

Karel Gott je zpět a na podzim se můžete těšit na dva koncerty! Nejpopulárnější český zpěvák se vrátil na velká pódia po zdravotních problémech a na konci května vystoupil v pražském divadle Hybernia, kde se 850 lístků stihlo rozebrat do půl hodiny od spuštění předprodeje. Po létě se těšíme na další dva koncerty.
19.07.2017

Lucie chystá album EVOLUCIE. Čeká nás i turné!

Lucie chystá album EVOLUCIE. Čeká nás i turné! Pro fanoušky jedné z nejslavnějších českých skupin, Lucie, bylo posledních šestnáct let opravdu dlouhých. Čekalo se totiž na nové album. Na konci dubna se však všichni dočkali, a radost byla hned dvojnásobná!
10.05.2017

"Duben, na párty půjdem."

"Duben, na párty půjdem." ... říká se to tak, že? :) Přinášíme přehled těch nejlepších událostí, na které se můžete v následujícím měsíci těšit...
30.03.2017

Chinaski vydávají novou desku a vyráží na turné!

Chinaski vydávají novou desku a vyráží na turné! Dva a půl roku může být pořádně dlouhá doba, své o tom vědí i fanoušci skupiny Chinaski. Od vydání poslední desky Rockfield, jež vyšla v řijnu 2014, čekali ti nejvěrnější na novou nálož hitů. A dočkají se brzy … :)
24.03.2017

Floyd Mayweather v Praze na Box Live 2017

Floyd Mayweather v Praze na Box Live 2017 Boxerská legenda a neporažený šampion svou návštěvou potěší nejednoho fanouška boxu. Představí se totiž na pražské půdě v rámci galavečeru Box Live Praha 2017, na nějž se můžeme těšit už 11. března v letenské hale Královka.
27.02.2017

Anna K. vydává nové album a chystá tour

Anna K. vydává nové album a chystá tour Možná jste na vrchlabskou rodačku poslední dobou narazili spíše ve spojitosti s taneční televizní soutěží a jistě se i ptali, jak to vypadá s její hudební kariérou. Máme pro vás samé dobré zprávy…
15.12.2016

Co chystá Vysočina na rok 2017?

Co chystá Vysočina na rok 2017? Zbývá už jen posledních pár týdnů a pomalu se přehoupneme do roku 2017. Proto vám přinášíme informace o prvních událostech pro následující rok. Dnes jsme vybrali oblast, kde se každoročně konají skvělé akce.
11.11.2016

Jsme vám blíž

Jsme vám blíž V posledních týdnech jsme hodně přemýšleli. Hledali jsme totiž cestičku, jak se dostat do maximální blízkosti každého z vás. Jenže každá myšlenka měla své "ale", až nás napadlo, že bude nejlepší, když nás najdete prostě úplně všude.
24.10.2016

The Snuff podepisují kontrakt se světoznámým manažerem

The Snuff podepisují kontrakt se světoznámým manažerem "Po 30 letech v showbyznyse si myslím, že jsem opět narazil na obrovský talent. Budu rád, když se mi podaří zúročit roky práce s Guns N' Roses a pomohu těmto chlapcům v hudebním světě, tato kapela patří na velká pódia.", říká manažer Doug Goldstein
30.09.2016

TicketLIVE na sociálních sítích

TicketLIVE na sociálních sítích Mějte TicketLIVE stále na očích! Je nám jasné, že ne každý má denně čas projíždět své oblíbené weby, proto víme, jak jsou v dnešní době sociální sítě důležité. Většina lidí je má totiž zapnuté každý den a díky tomu má přehled o aktuálním dění.
20.09.2016

První léto v režii TicketLIVE

První léto v režii TicketLIVE Během našeho prvního léta jsme procestovali celou Českou republiku a navštívili mnoho akcí. Nechyběly samozřejmě festivaly, kongresy a firemní události. A všude to pořádně žilo!
16.09.2016

Kongres isprs 2016 očima návštěvníka

Kongres isprs 2016 očima návštěvníka V polovině července jsme měli čest hostit kongres isprs 2016 v Praze. Mrkněte se do dnešního blogu, jak se návštěvníkům setkání líbilo.
01.08.2016

Vítejte, jsme TicketLIVE

Vítejte, jsme TicketLIVE Vážení čtenáři, dovolujeme si vás přivítat na stránkách TicketLIVE. Našim cílem je podpořit českou kulturu a dát možnost vám i vašim přátelům více se bavit, vzdělávat a užívat si.
01.07.2016