Vyhledat událost

Nejčastější dotazy a odpovědi na ně

Lze u vás zakoupit vstupenky na fakturu?
Ano, postup je velmi jednoduchý. Vytvořte si na našich webových stránkách objednávku s úhradou bankovním převodem na Vámi požadovanou událost a následně nám na email info@ticketlive.cz zašlete číslo Vaší objednávky + kompletní fakturační údaje (tj. subjekt, IČ, DIČ, celou poštovní adresu). Platnost rezervace Vám samozřejmě prodloužíme tak, aby se vše stihlo zprocesovat.
Musím si vstupenky vytisknout?
Nemusíte, vstupenky stačí ukázat na displeji mobilního telefonu, nebo si můžete stáhnout digitální vstupenku YourPass a tou se prokázat při vstupu na událost. Myslete prosím na ostatní a mějte vstupenky zavčasu připravené, ať se netvoří u vstupu na událost zbytečné fronty.
Kde si můžu vstupenky zakoupit? Kde si mohu vyzvednout rezervaci?
Vstupenky si můžete zakoupit jak online u nás na webu, tak také na jednom z našich prodejních míst. Seznam všech prodejních míst naleznete zde. Jestli máte vstupenky zarezervované online, můžete si je také vyzvednout na jakémkoli z prodejních míst. K tomu Vám postačí číslo Vaší objednávky.
Jak mohu vstupenky uhradit?
Vstupenky můžete zaplatit hned několika způsoby. Nejjednodušší a také nejrychlejší je online platba kartou, díky které Vám přijdou vstupenky obratem na email. Možné je samozřejmě vstupenky uhradit i bankovním převodem, na prodejním místě, voucherem Ticketlive, Benefity Plus, Sodexo kartou, BENEFITY a.s., eBenefity, nebo pomocí Gallery Beta. U nás si vybere každý.
Proč mi nejde vstupenky zaplatit kartou?
Zkontrolujte si ve svém internetovém bankovnictví, zda-li máte povolené online platby kartou a také zda-li máte správně nastavený limit pro tyto platby. Pokud vše zmíněné máte nastaveno správně, tak Vám platba bez problémů projde. Jestli však i nadále s platbou bojujete, na email Vám přišlo potvrzení Vaší objednávky a v těle emailu stačí kliknout na Stav objednávky, kde si můžete vybrat jinou platební metodu.
Kde seženu voucher Ticketlive a k čemu slouží?
Voucher Ticketlive si můžete zakoupit u nás na webu a uplatnit ho můžete rok od koupě na kteroukoliv událost v prodeji na portálu TicketLIVE.
Máte také dětské vstupné a slevy pro studenty?
Pokud není v popisu události uvedeno jinak, slevy pro děti ani studenty na určitou událost nejsou poskytovány. Zároveň upozorňujeme, že každý návštěvník akce musí mít vlastní vstupenku.
Kde si mohu koupit ZTP/P vstupenky?
Ohledně ZTP/P vstupenek se můžete informovat na emailu info@ticketlive.cz, kde Vám bude sdělena cena těchto vstupenek. Ke koupi je potřeba prokázat se (zaslat oboustranný sken) platným ZTP/P průkazem.
Jaké věci si s sebou nemohu vzít na koncert/festival?
Vždy si berte pouze to nejnutnější, zamezíte tím frontám a zbytečným problémům na místě u vstupu. Na koncert či festival v žádném případě není povoleno přinášet občerstvení, deštníky, židličky/stoličky, zvířata, nože či jiné zbraně a omamné látky. Zároveň však toto určuje pořadatel a proto je vždy lepší navštívit webové stránky jednotlivých akcí.