Vyhledat událost


Začátek: 04.11.2023 10:00
Konec: 04.11.2023 15:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

Závěr dostihové sezóny 2023. Přijďte si 4. listopadu užít poslední chuchelský dostihový den před zimní přestávkou a poznat budoucí šampióny roku 2023.

Vrcholným dostihem bude 7. Pražský zimní favorit, který je zkouškou dvouletých koní. Tato zkouška dá odpověď na otázku, který z juniorů je ve svém ročníku nejlepší a přezimuje jako „pražský zimní favorit“ pro Derby nadcházejícího roku.

Nenechte si ujít Přípitek šampiónů! Po závěrečném dostihu vyhlásíme nejúspěšnější aktéry (jezdce, jezdkyni, trenéra a stáj podle počtu vítězství) letošní chuchelské sezóny!

Děti se můžou těšit i na osvědčenou zábavu jako jsou jízdy na ponících, skákací hrady, malování na obličej, tvoření z písku, dílničky a další.

 

  • Areál otevřen: od 10.00 hodin
  • První dostih: 12.00 hodin
  • Poslední dostih: 15.00
  • Počet dostihů: 7

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

Nečíslované sezení

1   Dospělý: [Regular]
1   Mládež (od 15 do 18 let), student, senior: [Regular]

Dospělý
Mládež (od 15 do 18 let), student, senior

VSTUPNÉ 

  • Dospělí - 170 Kč
  • Mládež do 18 let, student, senior - 100 Kč
  • Děti a junioři do 15 let - ZDARMA