Vyhledat událost


Začátek: 21.05.2023 12:00
Konec: 21.05.2023 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

Přijďte si užít dostihový den s významným dostihem první poloviny sezóny Velkou květnovou cenou, která je určená pro čtyřleté a starší koně na vzdálenost 1600 metrů.

 

 Celkově se můžete těšit na odpoledne plné napětí, sázek a jedinečné atmosféry. Nebudou chybět stánky s občerstvením, food trucky...

 

 Pro děti bude připravena osvědčená zábava, jako jsou jízdy na ponících, skákací hrady, dílničky a další.

 

Velká květnová cena (I. kategorie, 1600 m, 4letí a starší): významný dostih první poloviny sezóny pro starší koně. Termínově a částečně i propozicí navazuje na někdejší MacDonaldovy dostihy, pod současným názvem se pravidelně koná od roku 1950. Starší sprinteři, mílaři i středotraťaři ji většinou absolvují jako svůj první vrchol sezóny, a tak bývá velmi silně obsazená.

 

  areál otevřen: od 12.00 hodin

 

 první dostih: 14.00 hodin

 

 poslední dostih: 17.00 hodin

 

počet dostihů: 7

 

Doprovodný program:

 jízdy na ponících od 14.00 do cca 16.00

 

králičí hop

 

 skákací hrady

 

kolotoč, trampolíny

 

krytý dětský koutek

 

dílničky

 

tvoření pískem

 

virtuální realita

 

stánky s občerstvením, food trucky a další

 

 děti a junioři do 15 let mají vstup ZDARMA 

 

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

Nečíslované sezení

1   Dospělý: [Regular]
1   Mládež (od 15 do 18 let), student, senior: [Regular]

Dospělý
Mládež (od 15 do 18 let), student, senior

BĚŽNÉ VSTUPNÉ

  • Dospělí - 170 Kč
  • Mládež do 18 let, student, senior - 100 Kč
  • Děti a junioři do 15 let - ZDARMA