Vyhledat událost


Začátek: 31.08.2023 13:00
Konec: 31.08.2023 22:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Účinkující: Kryštof, Marcell, Andrea Kalousová, Madam Royal

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

Přijďte si užít skvělou letní festivalovou atmosféru a jedinečnou zábavu na další ročník Chuchle Festu s Hitrádiem City 93,7 FM v Chuchle Areně Praha.

Těšit se můžete na hudební vystoupení skupiny Kryštof a dalších interpretů, moderátory Hitrádia City, gastro zónu, doprovodný program pro celou rodinu a další.

Informace o programu události budou průběžně doplňovány.

 

Interpreti:

Kryštof

Madam Royal

Marcell

Andrea Kalousová 

 

Informace o dopravě níže:

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do areálu.

1   Dospělý: [Regular]
1   Děti a mládež (3 - 15 let): [Regular]

Dospělý
Děti a mládež (3 - 15 let)

Děti do dovršení 3 let a držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P mají možnost vstupu ZDARMA

Cenové vlny prodeje:

1. VLNA (leden - březen) Vyprodáno

  • Dospělí - 290,-
  • Děti a mládež (3-15 let) - 150,-
  • Děti do dovršení 3 let - zdarma

2. VLNA (duben - červen) Právě v prodeji

  • Dospělí - 390,-
  • Děti a mládež (3-15 let) - 180,-
  • Děti do dovršení 3 let - zdarma

3. VLNA (červenec - srpen)

  • Dospělí - 450,-
  • Děti a mládež (3-15 let) - 220,-
  • Déti do dovršení 3 let - zdarma