Vyhledat událost


Datum: 25. 09. 2021 12:30 (areál otevřen 11:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz  Detail akce


Popis:

Areál otevřen: od 11.00 hodin
První dostih: 12.30 hodin
Poslední dostih: 17.25 hodin
Počet dostihů: 9

STÁLÉ INFORMACE:

Gastro: restaurace, kavárna, food trucky, stánky rychlého občerstvení.
Hlediště tribuny je kryté proti nepřízni počasí.

Psi mají vstup povolen, ale pouze na vodítku.

PROGRAM PRO DĚTI:

Při příznivém počasí jízdy na ponících zdarma, venkovní hřiště s atrakcemi (trampolíny, kolotoč, skákadla) a krytý dětský koutek v přízemí tribuny.

VŠE O EVROPSKÉM POHÁRU ŽOKEJŮ

Informace o dopravě níže:

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

Dopravní omezení příjezdu k Chuchle Areně Praha:

V souvislosti s výstavbou železničního koridoru a přesunem železniční stanice Praha-Velká Chuchle je příjezd k hlavnímu parkovišti i tribuně Chuchle Areny Praha možný pouze ve směru od Radotína. Doprava ve směru do Prahy zůstává zachována. V provozu autobusové linky č. 244 ve směru Smíchovské nádraží – Nádraží Radotín se ruší zastávka Závodiště Chuchle ve směru na Nádraží Radotín a přemísťuje se zastávka Radotínská do ulice Dostihová. Pro návštěvníky akcí v Chuchle Areně Praha, kteří pojedou linkou č. 244, bude nutno vystoupit právě v zastávce Radotínská a dále pokračovat pěšky cca 500 metrů ke vchodu do areálu Chuchle Areny Praha. Ve směru na Smíchovské nádraží zůstává trasa linky č. 244 nezměněna.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.

- Děti do 15 let a držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P mají vstup ZDARMA