Vyhledat událost


Začátek: 10.08.2023 10:00
Konec: 12.08.2023 16:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Kontakty  www.chuchlearena.cz


Popis:

S potěšením Vám představujeme druhý ročník ​prestižního mezinárodního turnaje koňského póla PRAGUE BEACH POLO MASTERS 2023. Jedná se o zcela unikátní turnaj koňského pola v exkluzivním prostředí pražské Chuchle Areny v termínu od 10. do 12. srpna 2023, která poskytuje ty nejlepší podmínky v Česku pro hru, koně, hráče i diváky. Turnaj bude doprovázen čtyřdenním výstavním festivalem PRAGUE POLO FEST – v termínu od 10. do 13. srpna 2023.

Prožijte spolu s námi nezapomenutelnou atmosféru tohoto královského sportu, exkluzivní prostředí, krásu jihoamerických pólo koní, bojovného zápalu čtyř mezinárodních týmů a přátelského ducha hráčů. Využijete tak možnost ojedinělého zážitku i nových setkání.

Využijte možnost prezentace vašich produktů nebo služeb divákům v uvolněné atmosféře našeho sportovního svátku a oslovte tak potenciální zákazníky z vyšších příjmových skupin, tradičně spojené se sportem koňského póla.

DOPRAVA AUTEM

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat do Malé Chuchle a po podjetí železničního mostu a minutí benzinové pumpy odbočíte vpravo (značená odbočka do Velké Chuchle). Po projetí Malou Chuchli (ulicí Paroplavební) pokračujete opět vpravo dle značení, po komunikaci (ulice Mezichuchelská) souběžné s železniční tratí. Po příjezdu do Velké Chuchle se dostanete k železničnímu přejezdu, před nímž pokračujete rovně (směr Radotín) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. K parkovišti dorazíte po projetí okolo tribuny, nachází se po levé straně za točnou autobusů MHD. Parkovné: 100 Kč.

Při zpáteční cestě do centra doporučujeme rovněž využít ulici Mezichuchelskou, která se na Strakonickou napojuje opět v Malé Chuchli.

DOPRAVA AUTOBUSEM

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, a přímo před hlavní vchod (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví linka číslo 244.

Linky č. 129, 241 a 318 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, ulicí Radotínskou).

DOPRAVA VLAKEM

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha-Smíchov. Vlak staví komfortních 200 metrů od hlavního vchodu závodiště, stanice se nazývá Praha,Velká Chuchle. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na serveru Českých drah.


Dostupné vstupenky

Finále (tribuna) 12.08.2023

1   Dospělý: [Regular]

Finále (VIP) 12.08.2023

1   Dítě: [Regular]
1   Dospělý: [Regular]

Dospělý
Dítě

VSTUPNÉ

 •  10.–11. srpna 2023 - ZDARMA
 • Vstup na tribunu na finálový den
 • Sobota 12. srpna 2023 ve 13.00 hod - 350 Kč
 • Děti do 15 let zdarma

 

 • Vstup do VIP LOUNGE na finálový den
 • Sobota 12. srpna 2023 ve 12.00
 • Dospělí - 2 500 Kč
 • Děti od 3 do 15 let - 950 Kč
 • Děti do 3 let - ZDARMA
  • Neomezená konzumace jídla a pití
  • Dětský koutek
  • After Party, DJ