TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
SOUNDTRACK PODĚBRADY 2018
30. 08. 2018
19:00
Čechomor: Rok ďábla
Světová premiéra koncertu skupiny Čechomor s filmovou velkoplošnou projekcí
31. 08. 2018
20:00
Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné lahve
Ondřej Soukup
01. 09. 2018
20:00
Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita
Eric Serra

DO 2. 4. 2018 SLEVA 15 % NA VŠECHNY VSTUPENKY!

Festival SOUNDTRACK Poděbrady opět symbolicky uzavře letní prázdniny velkou oslavou filmové hudby a moderních technologií - přijďte poslouchat očima!

Lázeňské město Poděbrady bude ve dnech 30. 8. – 2. 9. 2018 hostit Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, který nabídne unikátní interaktivní zážitek pro všechny věkové skupiny - kombinaci hudby a moderních technologií včetně video projekcí a bohatého zábavného programu v lázeňském parku. Naváže tak na loňský úspěch čtyřdenního programu, který navšítivilo přes 30 000 lidí.

Můžete se těšit na úvodní megakoncert Čechomor: Rok ďábla v Soundtrack stanu - Hlavní stage, který ve čtvrtek večer otevře celý festival - svátek filmových soundtracků. Kultovní česká kapela Čechomor uvede ve světové premiéře melodie z filmu Petra Zelenky, Rok ďábla, společně s projekcí – nejlepšími scénami z filmu, který získal 7 Českých lvů a hlavní cenu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Největší zahraniční hvězdou tohoto roku bude Eric Serra a jeho koncert s kapelou, který představíme od 20:00 jako hlavní program sobotního večera. Eric Serra, francouzský skladatel a současně dvorní skladatel režiséra Luca Bessona, předvede hudbu, kterou složil pro filmy Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita, Leon nebo třeba Magická hlubina. Show plná světelných efektů a samozřejmě také skvělé hudby bude doplněná projekcí těchto významných děl světové kinematografie. Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími. 

Ve světové premiéře uvedeme projekt českého skladatele Ondřeje Soukupa, držitele dvou Českých lvů za filmovou hudbu. Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné láhve, Lída Baarová, Nejasná zpráva o konci světa, Requiem pro panenku, Akumulátor 1 - na soundtracky v symfonickém provedení s projekcí z těchto kultovních filmů se můžete těšit druhý festivalový den, tj. v pátek od 20:00. Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Po všechny dny festivalu se v modrém stanu představí čeští i zahraniční interpreti slavných filmových a seriálových melodií, uvedeme pohádkový program a každý den zakončíme velkou afterparty.

V lázeňském parku, který bude již tradičně zdarma, pro vás připravujeme bohatý doprovodný program - řadu koncertů a programů pro celou rodinu v malebném lázeňském parku plném hudby, divadelních představení, filmových promítání a performance. Součástí parku bude i food zona s nabídkou mezinárodních specialit, chill-out zona, výstavy a workshopy.

Na jednotlivé koncerty v Soundtrack stanu - Hlavní stage jsou prodávány vsupenky v síti TicketLIVE. Cenově jsme zvýhodnili včasný nákup - vývoj cen naleznete u každého z koncertů. Kapacita Soundtrack stanu - Hlavní stage je omezená, nakupujte proto rychle!

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.  

Čím dříve, tím levněji! 

CD / Merchandise

Triko dámské Soundtrack reproduktor Triko dámské Soundtrack reproduktor Koupit
Triko unisex Soundtrack reproduktor Triko unisex Soundtrack reproduktor Koupit
Triko unisex I Love Soundtrack Triko unisex I Love Soundtrack Koupit
Taška Soundtrack Taška Soundtrack Koupit