TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
SOUNDTRACK PODĚBRADY 2018
30. 08. 2018
19:00
Čechomor: Rok ďábla
Světová premiéra koncertu skupiny Čechomor s filmovou velkoplošnou projekcí
31. 08. 2018
15:00
Ať žijí duchové!
Velkoformátové promítání pohádky s hudebním překvapením
31. 08. 2018
20:00
Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné lahve
Ondřej Soukup
01. 09. 2018
14:00
Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie
Jedinečná taneční show s choreografií Jana Ondera
01. 09. 2018
20:00
Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita
Eric Serra
02. 09. 2018
13:00
S čerty nejsou žerty
Filmová pohádka s živým provedením hudby Jaroslava Uhlíře
02. 09. 2018
18:00
Kingdom Come: Deliverance
Unikátní soundtrack k hernímu hitu LIVE

Festival SOUNDTRACK Poděbrady opět symbolicky uzavře letní prázdniny velkou oslavou filmové hudby a moderních technologií - přijďte poslouchat očima!

Lázeňské město Poděbrady bude ve dnech 30. 8. – 2. 9. 2018 hostit Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, který nabídne unikátní interaktivní zážitek pro všechny věkové skupiny - kombinaci hudby a moderních technologií včetně video projekcí a bohatého zábavného programu v lázeňském parku. Naváže tak na loňský úspěch čtyřdenního programu, který navšítivilo přes 30 000 lidí.

Můžete se těšit na úvodní megakoncert Čechomor: Rok ďábla v Soundtrack stanu - Hlavní stage, který ve čtvrtek večer otevře celý festival - svátek filmových soundtracků. Kultovní česká kapela Čechomor uvede ve světové premiéře melodie z filmu Petra Zelenky, Rok ďábla, společně s projekcí – nejlepšími scénami z filmu, který získal 7 Českých lvů a hlavní cenu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Páteční odpoledne vám zpříjemníme oblíbenou česko-slovenskou pohádkou pro celou rodinu – Ať žijí duchové! Klasické promítání bude zpestřeno hudebním překvapením. Srdečně zveme 30. 8. v 15:00 celé rodiny, třeba si s malými hrdiny zazpíváte i vy!

Ve světové premiéře uvedeme projekt českého skladatele Ondřeje Soukupa, držitele dvou Českých lvů za filmovou hudbu. Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné láhve, Lída Baarová, Nejasná zpráva o konci světa, Requiem pro panenku, Akumulátor 1 - na soundtracky v symfonickém provedení s projekcí z těchto kultovních filmů se můžete těšit druhý festivalový den, tj. v pátek od 20:00.

Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie v sobotu 1. 9. ve 13:00! Choreografie Jana Ondera připravená speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady bude doprovozena melodiemi ze slavných filmů jako jsou Hříšný tanec, Shrek, Pomáda a další. Originálním tanečním příběhem vás provedou tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance: Dana Batulková, Kateřina Baďurová, Michal Padevět nebo Veronika Lálová.

Největší zahraniční hvězdou tohoto roku bude Eric Serra a jeho koncert s kapelou, který představíme od 20:00 jako hlavní program sobotního večera. Eric Serra, francouzský skladatel a současně dvorní skladatel režiséra Luca Bessona, předvede hudbu, kterou složil pro filmy Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita, Leon nebo třeba Magická hlubina. Show plná světelných efektů a samozřejmě také skvělé hudby bude doplněná projekcí těchto významných děl světové kinematografie.

V neděli se můžete těšit na světovou preméru živého orchestrálního provedení jedné z nejoblíbenějších českých pohádek, S čerty nejsou žerty. Přijďte se po nedělním obědě podívat, jak dobře bylo peklo vymyšleno, a zazpívat si nezapomenutelné písně Jaroslava Uhlíře!

Na závěr festivalu jsme připravili naprostou lahůdku nejen pro milovníky počítačových her a multimediálních show - jedinečné ztvárnění jednoho z nejdražších českých projektů, Kingdom Come: Deliverance. Přijďte se podívat na historickou RPG odehrávající se v Českých zemích po smrti Karla IV., a to na velkoformátové projekci za živého doprovodu orchestru a středověkých nástrojů!

Všechny koncerty jsou na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

V lázeňském parku, který bude již tradičně zdarma, pro vás připravujeme bohatý doprovodný program - řadu koncertů a programů pro celou rodinu v malebném lázeňském parku plném hudby, divadelních představení, filmových promítání a performance. Součástí parku bude i food zona s nabídkou mezinárodních specialit, chill-out zona, výstavy a workshopy.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.  

Děti do 3 let (včetně) mají vstup na koncert zdarma, a to bez nároku na vlastní sedadlo.

Večerní koncerty (Čechomor: Rok ďábla, Ondřej Soukup, Eric Serry a Kingdom Come:Deliverance) nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Čím dříve, tím levněji! 

Merchandise