TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
SOUNDTRACK PODĚBRADY 2018
30. 08. 2018
19:00
Čechomor: Rok ďábla
Světová premiéra koncertu skupiny Čechomor s filmovou velkoplošnou projekcí
31. 08. 2018
20:00
Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné lahve
Ondřej Soukup
01. 09. 2018
20:00
Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita
Eric Serra
02. 09. 2018
13:00
S čerty nejsou žerty
Filmová pohádka s živým provedením hudby Jaroslava Uhlíře
02. 09. 2018
18:00
Kingdom Come: Deliverance
Unikátní soundtrack k hernímu hitu LIVE

DO 30. 6. 2018 SLEVA 10 % NA VŠECHNY VSTUPENKY!

Festival SOUNDTRACK Poděbrady opět symbolicky uzavře letní prázdniny velkou oslavou filmové hudby a moderních technologií - přijďte poslouchat očima!

Lázeňské město Poděbrady bude ve dnech 30. 8. – 2. 9. 2018 hostit Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, který nabídne unikátní interaktivní zážitek pro všechny věkové skupiny - kombinaci hudby a moderních technologií včetně video projekcí a bohatého zábavného programu v lázeňském parku. Naváže tak na loňský úspěch čtyřdenního programu, který navšítivilo přes 30 000 lidí.

Můžete se těšit na úvodní megakoncert Čechomor: Rok ďábla v Soundtrack stanu - Hlavní stage, který ve čtvrtek večer otevře celý festival - svátek filmových soundtracků. Kultovní česká kapela Čechomor uvede ve světové premiéře melodie z filmu Petra Zelenky, Rok ďábla, společně s projekcí – nejlepšími scénami z filmu, který získal 7 Českých lvů a hlavní cenu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Největší zahraniční hvězdou tohoto roku bude Eric Serra a jeho koncert s kapelou, který představíme od 20:00 jako hlavní program sobotního večera. Eric Serra, francouzský skladatel a současně dvorní skladatel režiséra Luca Bessona, předvede hudbu, kterou složil pro filmy Pátý element, James Bond: Zlaté oko, Brutální Nikita, Leon nebo třeba Magická hlubina. Show plná světelných efektů a samozřejmě také skvělé hudby bude doplněná projekcí těchto významných děl světové kinematografie.

Ve světové premiéře uvedeme projekt českého skladatele Ondřeje Soukupa, držitele dvou Českých lvů za filmovou hudbu. Kolja, Tmavomodrý svět, Vratné láhve, Lída Baarová, Nejasná zpráva o konci světa, Requiem pro panenku, Akumulátor 1 - na soundtracky v symfonickém provedení s projekcí z těchto kultovních filmů se můžete těšit druhý festivalový den, tj. v pátek od 20:00.

V neděli se můžete těšit na světovou preméru živého orchestrálního provedení jedné z nejoblíbenějších českých pohádek, S čerty nejsou žerty. Přijďte se po nedělním obědě podívat, jak dobře bylo peklo vymyšleno, a zazpívat si nezapomenutelné písně Jaroslava Uhlíře!

Na závěr festivalu jsme připravili naprostou lahůdku nejen pro milovníky počítačových her a multimediálních show - jedinečné ztvárnění jednoho z nejdražších českých projektů, Kingdom Come: Deliverance. Přijďte se podívat na historickou RPG odehrávající se v Českých zemích po smrti Karla IV., a to na velkoformátové projekci za živého doprovodu orchestru a středověkých nástrojů!

Všechny koncerty jsou na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

V lázeňském parku, který bude již tradičně zdarma, pro vás připravujeme bohatý doprovodný program - řadu koncertů a programů pro celou rodinu v malebném lázeňském parku plném hudby, divadelních představení, filmových promítání a performance. Součástí parku bude i food zona s nabídkou mezinárodních specialit, chill-out zona, výstavy a workshopy.

Na jednotlivé koncerty v Soundtrack stanu - Hlavní stage jsou prodávány vsupenky v síti TicketLIVE. Cenově jsme zvýhodnili včasný nákup - vývoj cen naleznete u každého z koncertů. Kapacita Soundtrack stanu - Hlavní stage je omezená, nakupujte proto rychle!

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.  

Čím dříve, tím levněji! 

CD / Merchandise

Triko dámské Soundtrack reproduktor Triko dámské Soundtrack reproduktor Koupit
Triko unisex Soundtrack reproduktor Triko unisex Soundtrack reproduktor Koupit
Triko unisex I Love Soundtrack Triko unisex I Love Soundtrack Koupit
Taška Soundtrack Taška Soundtrack Koupit