Vyhledat událost

Bon Art Pops Orchestra

Bon Art Pops Orchestra

Popis:

BON ART POPS ORCHESTRA je symfonický orchestr složený výhradně z žen. Myšlenka čistě dámského symfonického orchestru vznikla už při plánování koncertů ve Státní Opeře v letech 2010 a 2011. Ale teprve až roku 2014 vznikl čistě dámský orchestr, s kterým se začaly plánovat další akce a koncerty.
V Bon Art Pops Orchestra máme jen ty nejzkušenější instrumentalistky, které zahrají party jak klasické, muzikálové, filmové tak i populární hudby. Orchestr je také využíván jako studiový orchestr např. při natáčení desky pro Leonu Machálkovou, Markétu Konvičkovou, Jaroslava Svěceného a jiné význačné osobnosti naší scény.

V roce 2017 bylo BAPO součástí koncertu Michala Hrůzy v Rudolfinu, který je zaznamenán i na albu „Michal Hrůza v Rudolfinu“. Naším stálým projektem je hudební finálový galavečer k mezinárodní pěvecké soutěži Sanremo Junior, který můžete vidět každý rok v pražském divadle Hybernia.
Bon Art Pops Orchestra doprovodil na svých koncertech celou řadu hvězd jako je: Miro Žbirka, Helena Vondráčková, Jaroslav Svěcený, Leona Machálková, Radim Schwab, David Koller, Markéta Konvičková, Marek Ztracený, Dan McCafferty, Janek Ledecký, Chinaski a další…