Vyhledat událost

Kosheen

Kosheen

Popis:

Kosheen (UK) působí na britské hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně. Kapela si vytvořila v České republice neobvykle silnou základnu fanoušků. Jejich hudba v sobě mísí různé žánry elektronické hudby s vlivem trip hopu a rocku. Kosheen má na kontě pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pocházejí především z prvních dvou alb. Kapela se s prvními dvěma alby umístila na předních místech britských a evropských hudebních žebříčků. Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian síla a poznávací znamení celé kapely. Klubové koncerty jsou neopakovatelnou příležitostí si užít setkání s kapelou nablízko.

Z prvního alba Resist vzešli hity jako Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli pak vzešel úspěšný singl All in my head. Zpěvačka a hlava kapely Kosheen Sian Evans, jako by nestárla a je pověstná tím, že svoje vždy jedinečné koncerty s fanoušky naplno prožívá.

Svou životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností Sian neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá. Sian Evans vkládá do své show tolik energie a ladí intenzitu své hudby se svojí jedinečnou přítomností tak, že na její vystoupení dlouho nezapomenete.