Vyhledat událost

Martin France

Martin France

Popis:

Jeho začátky patřily více k filmu (Království za kytaru, Vrať se do hrobu, Kamarád do deště 2 aj.), natočil několik TV inscenací např.: Hostina, Brémská svoboda, Politik a herečka, Borůvkový vrch, také účinkoval v TV seriálech Motel Anathéma nebo Nemocnice na pokraji zkázy. Také účinkoval v plno muzikálech: Pippin, Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Dracula, Pomáda, Bernsteinova mše, Vlasy, Beatles, Pokrevní bratři. Martin France hostoval 6 let ve Vinohradském divadle ve hře Hostina u Petronia a Hon na královské slunce.

Jako exklusivní host vystupoval na turné Královny popu s Felixem Slováčkem, zpíval na Galakoncertu k 60. narozeninám Felixe Slováčka, chystá se na Vánoční turné s Helenou Vondráčkovou.

Natočil 4 CD alba – Sejf je prázdnej, SE-LA-VI, Anděl spásy a V perutích.

Čtvrté album "V perutích" je pro zpěváka Martina France vyzrálým albem, kde už nehledá svůj styl a kde sází na silné melodie pop-rockové, latinsko-americké, popové i muzikálové, na kterém interpret spolupracoval se Slávkem Jandou, Jarkem Šimkem, Markétou Mazourovou, Martinou Kokulusovou, Janem Habrdlou ad.
V duetech se na tomto CD představí s interpretem Sisa Sklovska, Kateřina Brožová, Markéta Hrubešová nebo Michaela Badinková. Toto album se zpěvákovo nezaměnitelným sametovým hlasem by určitě nemělo chybět ve vaší domácí diskotéce.

Získal „Zlatou českou dvanáctku“ za píseň Mademoiselle, ma chére - duet s Markétou Hrubešovou.

V součastnosti také moderuje spolu s okouzlující Barborou Mottlovou ala českou Pamelou pořad "Natoč si svůj klip" na TV Óčku.

Martin je také majitelem umělecké agentury Martin Production - www.martinproduction.cz