TicketLIVE - Naživo je to nejlepší
Mensfield

Mensfield

Popis:

Men´s Field je především produktem čiré radosti z úniků svých členů od každodenních povinností ke společným hudebním prožitkům. Tyto úniky se pre ně postupem času staly nezbytností, východiskem, smyslem, bez kterého si již nedokážou své existence představit. Men´s Field je v tom pravém slova smyslu pánským koutkem, paralelním vesmírem, revoltou proti diktátům okolí, požadavkům jejiich civilních profesí.
Každý z nich má mimo Men´s Field svá náročná povolání - Artur je advokátem, Pavel podnikatelem, Radek truhlářem. Všichni již dlouho nosí denně kůži na trh – Artur po soudech, Pavel po jednáních, Radek po stavbách, proto se vždy v ty „své dny“ odebírájí večer do společného časoprostoru, ve kterém se na koncertech ze všeho vyzpívají.

Artur
Artur je advokátem, zpěvákem a kytaristou. Jako pro mnohé další původně vystudované právníky (Jiří Šlitr, Janek Ledecký, Petr Ostrouchov…) je pro něj hudba východiskem, smyslem, posláním a pevným jistícím bodem, bez kterého by právní praxi vykonávat nemohl.
Radek
Radek je textař, kytarista, zpěvák a v neposlední řadě truhlář s neskutečně šikovnýma rukama (pokud si některou z nich zrovna neprošije hřebíkem). Přestože poeticky tvrdí, že se pro tuhle práci nenarodil, je bezpečně manuálně nejzručnější z nás.
Pavel
Pavel je baskytarista a podnikatel s energií menší atomové elektrárny a světově dosud nepřekonaným organizačním talentem. Bez něj by Men´s Field zřejmě zůstal pouze debatním kroužkem s hudebním přesahem.