TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Adam Beyer uvádí DRUMCODE Praha  V prodeji


Datum: 02. 10. 2020 22:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: SaSaZu Praha

Účinkující: Adam Beyer

Kontakty  FB Event  Instagram Apokalypsa  Facebook Apokalypsa


Popis:

Drumcode Night v SaSaZu se z technických důvodů přesunuje na nový termín, a to na 2.10.2020, všichni avízovaní umělci vystoupí v rámci jednoho večera!

Ano, z technických důvodů a celkové situaci ve světě není možné uskutečnit plánovaný víkend legendy elektronické hudby Adama Beyera, na avízovaný termín 14.2.&15.2.2020. Nový termín je potvrzený na 2.10.2020, obsazení i místo konání zůstavá stejné. Vstupenky na původní termín není třeba vyměnovat, zůstávají v platnosti.

Adam Beyer přijede do Prahy v naprostém vrcholu své kariéry. Zároveň v roce, kdy jeho label Drumcode oslaví čtvrtstoletí. Fanoušci se mohou těšit na hutné basové linky, cit pro atmosféru a osobitý zvuk. Vzhledem k tomu, že se představí po dlouhé době v ČR v intimním prostředí klubu, je počet vstupenek striktně limitován, aby si to lidé opravdu užili,“ láká na akci promotér Dalin Vajčner. Zajímavostí budou podle něj i další vystupující. Před Beyerem zahraje egyptský Raxon, Brazilec Victor Ruiz, který kombinuje techno s exotickým housem, fanoušci se mohou těšit na švédského Dj Joela Mulla, jeho italského kolegu Roberta Capuana nebo domácí rezidentku Apokalypsy, nejznámější techno akce česko/slovenska, Misu Salacovou.

ADAM BEYER
Raxon
Victor Ruiz
Joel Mull
Roberto Capuano
Misa Salacova


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: 790.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: [Regular]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny.

1   Dospělý: [VIP]

Dospělý