TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Americano Latino Summer party vol. 6 - Cubanazo & J.Parči  Již proběhlo


Datum: 19. 09. 2020 21:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Brooklyn Music club & Cocktail bar

Kontakty  www.brooklynclub.cz  Facebook


Popis:

Po úspěšných dílech se vracíme se speciální party plnou latinsko-americké hudby! Na tuto noc jsme pozvali hned několik zahraničních hostů. Naživo uvidíte a uslyšíte:
- zpěváka Jaroslav Parči
- skupinu Cubanazo
- akční drinky

Zpěvák Jaroslav Parči je finalista Superstar 2006. Zpěvák, muzikálový herec, moderátor. Jediný oficiální zpěvák v ČR, který dělá Latin/Pop styl. V českých médiích je propíraný jako český Ricky Martin. Spolupracuje i s kubánskou skupinou Cubanazo. Aktuální novinka, jejich společný letní singl "Olvidame que te olvidé" Vás dostane do té správné nálady.

Praha je multikulturní metropolí a proto není překvapením, že v ní žijí i mezinárodní hudební formace. Jednou z nich je CUBANZO. Ta se skládá ze tří kubánských hudebníků, producentů a zpěváků, kteří tento rok zveřejnily svůj druhý oficiální videoklip.


Formaci Cubanazo tvoří tři rodáci z Kuby, kteří trvale žijí v české metropoli. Jmenovitě José Angel Samiñon Duran, Alexander Rodriguez Fernandez a Tony Zerquera Bermudez. V jejich jednom z nejnovějším singlu Hola Mi Amor můžete krom originálních latinských rytmů slyšet i angličtinu v podání mladé slovenské zpěvačky pod uměleckým jménem Veronika Hale.