Vyhledat událost

APOKALYPSA Labyrinth Of Nightmare ZRUŠENO


Datum: 15. 04. 2022 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Kontakty  Facebook


Velice nás to mrzí, ale tato akce je zrušena.

Ohledně způsobu refundace vstupenek se prosím obracejte přímo na pořadatele této události na email iime@iime.co.uk

APOKALYPSA přidá v roce 2022 i jarní edici

Oznamujeme termín 15. 04. 2022 pro konání jarní edice Apokalypsy s pořadovým číslem 49 a vystihujícím podtitulem Labyrinth of Nightmare.

Myslíme, že za uplynulý rok jsme si všichni prošli opravdu bludištěm svých nočních můr a málokdo by odhadoval, že něco takového můžeme zažít na vlastní kůži. Rádi bychom tuhle etapu nás všech uzavřeli a společně s vámi vyšli z tohoto labyrintu. A z tohoto „bludného pole“ nás vyvedou opravdu nečekaná jména na hlavním pódiu 49. Apokalypsy!

Můžete se těšit na tématický a vizuální díl plný abstrakcí a tématického příběhu, kterým nás provede headliner, kterého by málokdo z vás čekal - že se jej podaří přilákat na prkna brněnského Bobycentra! A s jeho pomocí dáme jednou provždy šach mat všemu, co jsme za poslední 2 sezóny museli zažít! A věřte nám, že na to půjdeme pěkně od podlahy a vytahujeme naše esa z rukávu.

INFORMACE O VYSTUPUJÍCÍCH NÍŽE:

Představujeme první vystupující na Apokalypsa Labyrinth of Nightmare®! Italské techno s inspirací z klasik 90' let přivezou ANGY KORE & Gabriel Padrevita, kteří vyrostli v době pandemie covidu, kde se jejich videa z livestreamů stali doslova hitem. Jejich vtipné pojetí DJingu a show je na undergroundové scéně neobvyklé, ale o to více zábavné a vzrušující. Jejich dominantou je italské techno, které bere inspiraci z klasik devadesátých let. Jejich set si užijí jak fajnšmekři starší undergroundové scény, tak fanoušci novodobého zvuku.

Mrkněte na video: YOUTUBE

Dubnová Apokalypsa Labyrinth of Nightmare® potvrzuje druhé zahraniční jméno!

Přivážíme poprvé do ČR aktuálně jednu z nejrychleji rostoucích hvězd na světové scéně, pochází z Ukrajiny a každý fanoušek techna jí zná pod uměleckým pseudonymem XENIA. Ta se prezentuje aktuálním a moderním technem s prvky starého raveu, které baví davy na všech světových festivalech. Ne náhodou dostává tahle umělkyně booking na velkých akcích po celém světě (mimochodem její domovská agentura zastupuje také Carla Coxe nebo Moniku Kruse) a její jméno raketově roste! Jsme si jisti, že vám vezeme budoucí princeznu nové techno generace!

O velký návrat se postará mistr Gary Beck, který se v minulosti na Apokalypse představil a jeho jméno bylo velmi často skloňováno jako jeden z nejlepších setů, který byl na Áčku ke slyšení.
Gary je stálicí na světových festivalech a v těch nejlepších klubech. Rodák z Glasgow, producent a dj je jedním z předních postav techna. Známý a hlavně uznávaný pro svůj unikátní zvuk, získal si podporu a uznání mezi lidmi na scéně a vydává u respektovaných labelů jako Drumcode, Cocoon a Saved a také u svého vlastního labelu BEK Audio imprint.
Ne nadarmo jde o jednoho z nejžádanějších umělců z řad tuzemských fanoušků. My jsme rádi, že Garyho set vás bavil, protože on nadšeně souhlasil s hraním v Brně. Skotský uragán míří opět dobít pevnost Bobycentra!

DVS1 potvrzen pro Apokalypsa Labyrinth of Nightmare®
Ruský rodák, který trvale žije v USA (v New Yorku a Mineapolis) prezentuje ryzí, „kovové“ techno a je vášnivý sběratel vinylových desek (ve sbírce jich má více než 30.000 ks), které jistě na Apokalypse využije. V minulosti hrál na velkých festivalech jako například Decibel či Dekmantel, pro svůj sound a chirurgické mixování pravidelně vystupuje po boku takových hvězd jako Jeff Mills, Ben Sims, Robert Hood či Ben Klock, není náhoda, že jeho profesním domovem je věhlasný klub Berghain. Je také majitelem labelu Mistress Recordings, který vydává releasy těm nejtalentovanějším umělcům, namátkou uvedeme např. Anhony Rothera.