TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

APOKALYPSA To the Moon and back 2021  V prodeji


Datum: 26. 11. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Účinkující: Dave Clarke, I Hate Models, The Advent Live, Thomas Schumacher, Nastia, Broken Robot, Misa Salacova, Nancy, Boris S. & Arkus P., Pet Duo, Mario Ranieri, EL Figo, Jason Little, Luckes, B.unq, Joris Delacroix, Chris Sadler, Orbith, Deep Deer, Dominik Gehringer

Kontakty  Facebook  www.iime.co.uk  Instagram  FB Event


Podzimní Apokalypsa s podtitulem To The Moon and Back se přesouvá.
Je nám to neskutečně líto, ale listopadový díl, který měl proběhnout 27.11.2020, se přesouvá na rok 2021 - důvody vám všem jsou, věříme, více než jasné - stávající situace s epidemií koronaviru SARS-CoV-2.

Je to poprvé za 20 let, co neproběhne podzimní edice této legendární akce a to jistě svědčí i o tom, co se po celém světě děje. Nový termín je 26.11.2021, zůstává místo konání, tedy 3 pódia v brněnském Bobycentru.

V platnosti zůstává také kompletní zahraniční obsazení, tedy I Hate Models, Dave Clarke, The Advent Live, Thomas Schumacher, Nastia, Joris Delacroix, Boris S & Arkus P., Pet Duo, Jason Little, Mario Ranieri, El’Figo a Luckes.

I tuzemské “zázemí” akce je identické, a můžete tedy počítat se jmény Chris Sadler, Orbith, Dominik Gehringer, Broken Robot, Misa Salacova, Nancy, B.unq! a Deep Deer.

Věřte nám, že sami z toho nemáme radost, hledali jsme dokonce i různá alternativní řešení, nicméně máme pocit, že Apokalypsa je o svobodě, volném pohybu, hudbě a pocitu bezstarostnosti. Nedokážeme si představit, že bychom vás „sortovali“ do tanečních “kójí”, nevpouštěli na další pódia a dále vás omezovali během večera - o tom Apokalypsa rozhodně není.

Ale abychom nebyli jen negativní - po celou dobu pandemie, krizového stavu a těchto turbulentních a stále se měnících opatření, budeme mít pro vás již brzy opravdu velkou novinku, kterou vám rádi později představíme - a věřte nám, že to bude velké a budete z toho mít velkou radost a vaše neutuchající potřeby po tanečním parketu budou splněny ze 101%. Zatímco jiní promotéři v těchto časech svou energii investují alespoň do polo “edic” svých akcí, my jsme se rozhodli, že půjdeme absolutně odlišnou cestou -  těšte se, až to “odpálíme”!

Zároveň vám chceme připomenout, že jsme vůbec poprvé spustili Apokalypsa® online store, kde si můžete naší značku alespoň částečně “vynahradit”.

Vstupenky na Apokalypsu zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat, budou platné pro nový termín 26.11.2021.

Pokud s tímto nesouhlasíte, jsme jako pořádající agentura II&ME odštěpný závod zahraniční právnické osoby v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem ticketlive.cz. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.iime.co.uk, případně na www.ticketlive.cz.

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU

Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě, nebo elektronicky formou e-poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 10. listopadu 2020 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to Ticketlive PRO s.r.o.. -->>Formulář pro žádost o voucher

LINE UP:

TECHNO MAIN STAGE 
DAVE CLARKE
I HATE MODELS
THE ADVENT Live
THOMAS SCHUMACHER
NASTIA 
Broken Robot
Misa Salacova
Nancy
 
HARDTECHNO STAGE 
BORIS S. & ARKUS P. 
PET DUO 
MARIO RANIERI 
EĽ FIGO 
JASON LITTLE 
Luckes
B.unq
 
CLUBBING STAGE 
JORIS DELACROIX 
Chris Sadler  
Orbith
Deep Deer 
Dominik Gehringer 
 
 


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 599.0 CZK [Kategorie III.] [vyprodáno]
1   Regular: [Kategorie III.]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P.: [Kategorie II.]

V.I.P. GOLD Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P. GOLD: [Kategorie I.]

Regular
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny
V.I.P. GOLD

Výhody VIP

 • přístup na VIP balkony + Lounge bar,
 • žádné fronty
 • místo k sezení
 • VIP vchod
 • VIP šatna

Výhody VIP GOLD

 • můžete navštěvovat přímo hlavní stage a užívat si akci za zády umělců (styl BOILER ROOM)
 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
 • vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
 • hlídané a soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie), kde jsou tyto výhody:
 • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
 • vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage