TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

APOKALYPSA To the Moon and back 2021  V prodeji


Datum: 26. 11. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Účinkující: Dave Clarke, I Hate Models, The Advent Live, Thomas Schumacher, Mark Reeve, Broken Robot, Misa Salacova, Pet Duo, Mario Ranieri, EL Figo, Jason Little, Luckes, B.unq, Joris Delacroix, Chris Sadler, Mark Höffen live, Deep Deer, DJ Lukas

Kontakty  Facebook  www.iime.co.uk  Instagram  FB Event


Apokalypsa To The Moon and Back

Na 26.11.2021 je připravena další edice legendárního indoor festivalu, který předloni oslavil jubilejních 20 let, tradičně na 3 pódiích ve stylech techno (hlavní stage), hardtechno (druhá stage) a intimnější klubová tech-house - třetí stage!

Oficální zahraniční jména interpretů zní takto!
Hlavní pódium hostí umělce známého jako matadora a “ďáblova” advokáta Davea Clarka, dále portugalské ojedinělé “liveko” kterým je The Advent, „ikonického techno bombera Marka Reevea, legendárního producenta, vydávajícího na labelu Drumcode, Thomase Schumachera a objev celosvětové scény, o kterého je takový zájem, že jej považujeme za „eso v rukávu“ I Hate Models! Tyto interprety doplní dlouholetá rezidentka Apokalypsy Misa Salacova, která jako jedna z mála z České republiky vystupovala na akcích jako jsou Awakenings, Mayday či Gazometer a absolvovala turné s Djem Rushem po Německu, Portugalsku či Španělsku - tedy emotivní návrat na vlastní akci bude určitým uzavřením kruhu a doufáme, že si Misu užijete. Druhým zástupcem českých barev je pro nás velkým příběhem. Je jím historicky jeden z nejmladších vystupujících na hlavním pódiu Apokalypsy, který od nás v té době dostal velkou podporu a dnes již víme, že ji využil. Jeho kariéra pod pseudonymem GoLpe vám určitě neunikla, nicméně jeho další alter-ego Broken Robot, tedy techno projekt, do kterého dává energii a zkušenosti z rychlejšího stylu, nás za poslední roky velmi zaujal a tak vám jej naservírujeme přímo na hlavní pódiu, protože historie se opakuje. Celý lineup doplňuje groove-man Dj Nuff.

Hlavní pódium samozřejmě bude obsahovat multimediální show, tedy performance, uvítací intra, ledkové pohyblivé moduly, lasery a celkově tématickou stage, která zase tuto akci posune na další úroveň. Tato edice bude mít také nový produkční team, který vnáší do organizace další poznatky, zkušenosti a více chce naslouchat vašim názorům a připomínkám - tedy více „user friendly“, jak by se dalo označit.

Druhé hardtechno pódium uvítá hosty, které jste si z větší části vybrali sami. Jelikož hardtechno komunitu vnímáme za velmi zásadní pro značku Apokalypsa, rozhodli jsme se, že tato stage bude nejnákladnější v historii této akce. Brazilský mixmaster hardtechna potvrdil svojí účast - ano, není jim nikdo jiný, než miláček publika DJ Lukas. V našich anketách jste jednoznačně zvolili brazilský pár se kterým máme přátelské vztahy a kteří k Apokalypse historicky patří, a to Anna & David alias Pet Duo, od blízkých sousedů dorazí za vámi jednoznačně zvolený “miláček” Mario Ranieri, který v těchto dnech vydal absolutně vydařený remix skladby Ice MC - Think about the way, který nás velmi nakopnul! Do řad nováčků tohoto pódia jsme se museli vydat až do Portugalska, kde absolutním tahounem stylu hardtechna je excentrický “drtič” El’Figo, a protože z Apokalypsy se má odcházet opravdu za hranicemi svých sil, vezeme vám také hard-teroristu a člověka, který “vypráší” bedny pěkně německým stylem - Jason Little! Celé zahraniční obsazení doplní první česká dáma hardtechna, v současné době žijící ve Španělsku B.Unq!, producentskou hardtechno elitu bude hájit v Holandsku žijící “slovenský bratr” Luckes.

Třetí pódium je takovou alternativou pro všechny, kteří chtějí jít na akci s davovou a halovou atmosférou, avšak milují také klubové prostředí a intimnější scénu. Proto je tady třetí stage, které poslední dobou věnujeme více pozornosti, jelikož každý z nás si potřebuje na tomto 12ti hodinovém maratonu “oddechnout”, dát si drink a klidně si pokecat u příjemných beatů.

Již dlouho sledujeme následovníka “Woraklsova trůnu”, který vystoupí v “supersetu”, tedy LIVE v kombinaci s djingem, ze stáje Hungry music, francouzského talenta, který má našlápnuto na celosvětová pódia - jeho styl nás zkrátka baví a bude i vás - Joris Delacroixe v roli headlinera třetího pódia bude jistě sázka na jistotu kvalitního tech-house clubbingu. Skvělou zprávu máme pro všechny vyznavače kvalitního zvukového designu, kteří si zakládají na emocích a melancholii. Francouzský producent Mark Höffen live ze stáje Woraklse či Joachima Delacroixe, zastupující labely jako Sinners, Atlant či Click records dorazí na třetí stage do brněnského Bobycentra, aby odehrál svůj live-act! Jelikož chceme, aby i tato stage měla vývoj a kvalitní obsazení, “najali” jsme anglického veterána klubu Roxy a experta na kvalitní “klubovou kalbu” Chrise Sadlera, excelentní duo Deep Deer,“vyzkoušet” také chceme mladého lokálního producenta, na kterého jsme zvědaví, jak se adaptuje na klubové prostředí Apokalypsy, Dominika Gehringera, který také uzavírá výčet jmen dalšího, již téměř nedopočítatelného dílu Apokalypsy, jehož součástí jste vy, kdo určujete, kam se budeme dále vyvíjet.

Děkujeme moc za vaší neskutečnou podporu, vůli a věříme, že to nejhorší, co nás za poslední 2 sezóny potkalo, bylo jistě k něčemu, ať už k zamyšlení, úctě, pokoře, uvědomění si “zpět” životních hodnot a vážení si všeho, co jsme brali jako samozřejmost.

26.11.2021 prožijeme to, co milujeme celým srdcem, a společně “odletíme” na měsíc a zpět!

Pokud chcete s touto “letenkou” také ubytování, celosvětová travel síť Festicket je vám plně k službám!

26.listopadu jsme zpět!

LINE UP:

TECHNO MAIN STAGE 
DAVE CLARKE
I HATE MODELS
THE ADVENT Live
THOMAS SCHUMACHER
NASTIA 
Broken Robot
Misa Salacova
Dj Nuff
 
HARDTECHNO STAGE 
DJ LUKAS
PET DUO 
MARIO RANIERI 
EĽ FIGO 
JASON LITTLE 
Luckes
B.unq
 
CLUBBING STAGE 
JORIS DELACROIX 
MARK HÖFFEN live
Chris Sadler
Deep Deer 
Dominik Gehringer 


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 599.0 CZK [Kategorie III.] [vyprodáno]
1   Regular: 699.0 CZK [Kategorie III.] [vyprodáno]
1   Regular: [Kategorie III.]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P.: 999.0 CZK [Kategorie II.] [vyprodáno]
1   V.I.P.: [Kategorie II.]

V.I.P. GOLD Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P. GOLD: [Kategorie I.]

Regular
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny
V.I.P. GOLD

Výhody VIP

 • přístup na VIP balkony + Lounge bar,
 • žádné fronty
 • místo k sezení
 • VIP vchod
 • VIP šatna

Výhody VIP GOLD

 • můžete navštěvovat přímo hlavní stage a užívat si akci za zády umělců (styl BOILER ROOM)
 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
 • vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
 • hlídané a soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie), kde jsou tyto výhody:
 • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
 • vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage