Vyhledat událost

CARMEN / Přírodní amfiteátr Na kopci Výčapy / 13.07.2024  V prodeji


Začátek: 13.07.2024 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Přírodní amfiteátr Na kopci Výčapy

Kontakty  www.carmentrebic.cz  Facebook  www.petrbende.cz  www.alband.cz


Každoroční, výjimečné hudební setkání legendární třebíčské skupiny CARMEN se svými fanoušky a přáteli, na kterou se sjíždějí příznivci kapely z celé republiky i ze zahraničí. Nádherný přírodní areál, zvětšený nově před několika lety pro tuto akci a přizpůsobený koncertnímu pojetí s výhledem na hlavní stage. Svým pojetím jedinečná akce v naší republice, kdy již aktivně nevystupující hudební skupina realizuje projekt v tomto rozsahu. Top zvuková, světelná a LED technika, kryté velkostany a velká kapacita míst k sezení. Speciální host pro letošní večer, jedna z největších postav historie české rockové hudby se svojí skupinou J. A. KRONEK ALBAND - KERN s hity jako Blízko nás, Fernetový oči, Exploze snů, V sobotu ne a dalšími skladbami.

Tradičně se návštěvníci mohou těšit i na „relax stage“. 

  • otevření areálu: 19:00
  • relax stage: 19:30
  • Speciální host: J. A. KRONEK ALBAND - KERN 20:00
  • CARMEN 21:45

Biografie CARMEN: Třebíčská skupina Carmen vystupuje od roku 2001, tedy více než 20 roků veřejně pouze výjimečně, především na své letní výroční akci.

U příležitosti 30tého výročí, v roce 2016 zaplnilo Třebíčský zimní stadion více než 4 tis. fanoušků.

Počátky kapely, která má za sebou během patnáctiletého aktivního působení více než 1300 vystoupení, především tanečních zábav sahají do roku 1986.

Plné sály a venkovní areály, úspěch v celostátní soutěži, nahrávání ve studiu Propast u Petra Jandy, smlouva s Monitor EMI, rádiová a televizní vystoupení, úspěchy v hitparádách, skladby jako Smrt krásných srnců, Zajímáš mě, A co já, Na kafe!, Když ti ostříhaj tvý vlásky, Ukaž se mi, Střepy ve skále..a mnoho dalších.

Leadery hudební party jsou zpěváci Vlasta Zahrádka a Petr Bende, kytara Luboš Denner, basová kytara Vašek Čudka, klávesy Jirka Tržil, bicí Michal Chaloupka, vokál Karel Holík.

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 390.0 CZK


Dospělý