Vyhledat událost

CHINASKI TOUR 2021 - Třebíč ZRUŠENO


Datum: 27. 02. 2021 20:00 (open door 18:30) Přidat do Google kalendáře

Místo: Zimní stadion města Třebíče - KHNP Arena

Kontakty  www.chinaski.cz  Facebook  Instagram


Ohledně postupu vracení vstupného budete informováni, případně sledujte naše webové stránky, kam budeme informace průběžně doplňovat.

„Ahoj chuligáni! Už vás nebudeme dál napínat. Nikdo z nás neví, jaká bude situace na podzim – a chceme věřit tomu, že už jen lepší – přesto jsme se nakonec rozhodli, že nechceme za pár měsíců kohokoliv ohrožovat pobytem v uzavřených halách s tisícovkami dalších lidí kolem. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli přesunout naše podzimní turné k albu 11 až na jaro 2021.“ Nový termín je tedy 27. 02. 2021. Lístky zůstávají v platnosti!

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski vydala jedenácté řadové album a vyráží za fanoušky do hal po celé zemi. Půjde o jediné exkluzivní koncerty v roce 2021 k nové desce. Očekávaná nahrávka, kterou hudebníci kolem zpěváka Michala Malátného natočili poprvé v nové sestavě, dostala symbolický název 11. Album je v digitální podobě automaticky součástí každé zakoupené vstupenky! A navíc Chinaski na to nebudou sami, pozvali si i skvělou slovenskou kapelu IMT Smile, se kterou je pojí dlouholeté přátelství a také několik společných písní, takže se těšte na tři hodiny té nejlepší muziky!

Meet & Greet:

 

  • vstupenka na koncert (na sezení na Tribuně Meet&Greet) 
  • setkání s kapelou Chinaski na 20 minut
  • soukromý mini koncert před hlavním koncertem v zákulisí plus dárek od kapely
  • omezená kapacita na každý koncert 20 kusů
  • přednostní odbavení

Chinaski svou pozici jedné z nejúspěšnějších českých kapel potvrdí v roce 2021 na halovém turné, při kterém vyrazí do OstravyOlomouceBrna, TřebíčeČeských BudějovicPardubicJičínaLiberce a Prahy (18. 03. 2021 a 19. 03. 2021).

Přestože Chinaski tento rok oslaví čtvrt století od koncertního křtu prvního alba a během natáčení deseti řadových nahrávek vyzkoušeli snad všechna možná studia a producenty, tak jako tentokrát zatím nikdy nepracovali. „Většina písniček vznikala po koncertě v šatně. Jen tak na španělky, z čisté radosti, že jsme spolu. Takže má kapelovej a mejdanovej duch. Myslím, že je to naše nejsilnější album a mám z něj velkou radost. No a s novou deskou je na čase, abychom se za vámi vydali do velkých hal. A nebudeme na to sami, vystoupí s námi i skvělá slovenská kapela IMT Smile.“ říká zpěvák Michal Malátný.