Vyhledat událost

CHINASKI | VÁNOČNÍ OPEN AIR TOUR / Hořovice ZRUŠENO


Datum: 08. 12. 2020 17:00 (konec 20:30) Přidat do Google kalendáře

Místo: Společenský dům Hořovice

Kontakty  www.chinaski.cz  Facebook


Ahoj chuligáni, tohle je moment, ze kterého nám vždy přeběhne ten příjemný mráz po zádech. Pár vteřin před koncertem, natěšení a plní energie na další koncert. Pár měsíců nás ale tenhle pocit asi nečeká. Je nám to líto, ale okolnosti nedávají naději, že bychom si před vámi ještě letos mohli živě zahrát. I když jsme se po skvělém létě moc těšili, Vánoce pod širým nebem bohužel neproběhnou. Snad se aspoň situace do té doby uklidní tak, abychom všichni mohli strávit advent se svými nejbližšími v klidu a pohodě. Pokud jste si na předvánoční koncert koupili lístky, vstupné vám vrátí a je jedno, kde jste si lístky kupovali, stačí jen napsat číslo vstupenky a číslo účtu z bezpečí domova. Těšíme se na koncerty v lepších časech a slibujeme, že zatím aspoň budeme intenzivně dělat na nový muzice, nový desce a písničkách, protože ty budou dělat radost nám i vám, ať se bude dít cokoliv. Držte se a hodně zdraví, Ch.

 

Zakoupené vstupenky tedy můžete vrátit prostřednictvím našeho změnového centra či si zažádat o voucher na budoucí události pořadatele, viz níže. :)

>>> VYPLNIT FORMULÁŘ PRO ZÍSKÁNÍ FINANCÍ ČI VOUCHERU <<< 

Chinaski vyrazí na svoje první vánoční turné. V každém městě rozbalí adventní koncertní areál, rozdají dárky a pozvou na nejlepší svařák.

 

Kapela Chinaski poprvé ve své historii oslaví s fanoušky advent. V rámci turné nazvaném Vánoce pod širým nebem dorazí do čtrnácti měst, ve kterých postaví areál s velkým pódiem, osvětlením a teplovzdušnými ventilátory. Vánoční výzdobu doplní stánky plné vánočních dobrot, včetně punče, horkých čokolád nebo vyhlášeného poctivého vánočního svařáku od Vinařství Kubík. Omezená kapacita vstupenek počítá i s rodinými slevami. Každý, kdo si lístek pořídí, dostane navíc od kapely dárek. Turné začne 28. listopadu v Trutnově a pokračovat bude v Bašce, Krnově, Šumperku, Pelhřimově, Písku, Hořovicích, Uherském Hradišti, Záhlinicích u Hulína, Moravské Třebové, Lounech, Královském Poříčí, Kolíně a skončí 22. prosince v Praze.

„Kapela koncertovala celé léto pod širým nebem a tak se jim to zalíbilo, že se v tom rozhodli pokračovat i před Vánocemi. Za fanoušky dorazí do měst na krásná a pečlivě vybraná místa, rozdají dárky a zahrají plnohodnotný koncert,” popisuje Martin Pokorný z managementu kapely. Vánoční areál otevře v každém městě v 17 hodin a program vždy zahájí místní pěvecký sbor se svým repertoárem a nebudou chybět ani klasické koledy. Samotné vystoupení Chinaski začne v 18.15 a potrvá do 20 hodin.

„Chinaski nikdy nehráli žádné vánoční turné, takže to bude pro muzikanty i diváky premiéra. Naše motto je: ,Pojďte si na chvíli oddechnout od shonu a užijte si s náma advent’. Pro zpříjemnění bude připravený vánoční catering, svařák, punč, vše v kulisách oblíbených písniček Chinaski,” doplňuje Martin Pokorný.