TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CIBULA FEST 2018  Již proběhlo


Datum: 19. - 21.07.2018

Místo: Letisko Holíč

Účinkující: AlphavilleNo NameKollárovciJelenHorkýže SlížeŠkworGladiátorŽlutý pesDogaZoči VočiMedial BananaHelenine očiHoten TotenKaliNeriešMajselfDeadly HuntaJayharnoRida RadarKing Shaolin

Kontakty  Facebook  www.cibulafest.eu


Popis:

Festival CIBULA FEST vstupuje tímto rokem do jubilejního 10. ročníku.

Tento festival je právem zařazený do TOP festivalů, který pravidelně navštěvuje témeř 30.000 návštevníků v průběhu tří dnů.

Nejvetší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest 2018 už v červenci otevře brány na svém jubilejním 10. ročníku. Už tradičním místem pro Cibula Fest je pohraniční pásmo na letišti v Holíči od čtvrtku 19. 7. až do neděle 22. 7. 2018.

Jako každý rok, i teď se mají návštevníci na co těšit. Festivalové menu je sestavěné z velkých jmen slovenské a české hudobní scény, doplněné o zahraniční hvězdu. Chybět nebude ani tradiční COOL Aréna s hip hopovými či reggae interprety. „Chceme, aby byl jubilejní ročník výnimečný. Nebudou chybět mnohé špičkové kapely, které už na Cibula Festu vystupovali, ale i zahraniční interpreti. Bude to takový Créme de la Créme všech dosavadních ročníků,“.

Na hlavním pódiu si na svoje přijdou fanoušci kapel Žlutý pes s Ondřejem HejmouJelenGladiatorKollárovciHrdzaNo NameŠkwor, či Horkýže Slíže a desítky dalších.

Naše heslo je Buď a ty „Forever Young“,. Toto heslo můžete naživo slyšet od legendární kapely Alphaville, která bude hostem jubilejního ročníku a vystoupí druhý den festivalu v pátek.

COOL Aréna bude zase patřit tři dny mladšímu publiku. V první den čtvrtek to bude electro produkce na čele světového jména Plastik Funk ze Španělska co je hudební duo složené z Rafael Ximenez-Carrillo a Mikio Gruschinske, kteří se spojili s Tujamem a Sneakboem za jejich singel " Dr. Who! ", který získal 21. příčku na Britském Singles Charte. Druhý den pátok bude patřit reggae kapelám jako například Jayharno (Jamajka), Medial banana či Deadly Hunta (Velká Británie). Další den zase hip hopovým hvězdám jako Kali, Nerieš, Majself a dalším devíti interpretům. „Každý, kdo pravidelně chodí na Cibula Fest ví, že si tady vždycky nájde to své."

Více info na www.cibulafest.sk

Pro mladé je připravená opět COOL ARÉNA, která je už na festivale osvědčenou značkou a vždycky je plná na prasknutí.

Prvým dnem festivalu v této aréně bude pokračovaní projektu Onion Magic Story s programem elektronické hudby s DJs.

Druhý den bude patřit Hip - Hopu a třetí den v Cool Aréne obsadí žánr Reggae. V rámci každého žánru vystoupí popřední SK/CZ účinkující. Festival je doplněn dalšími stage různých žánrů, nechybí adrenalínové sporty, atrakce a množství dalších doprovodních programů pro malýé i velké.

Aktuální cena za třídenní vstupenky je 760 CZK.

 

JEDNODENNÍ VSTUPNÉ SE V PŘEDPRODEJI PRODÁVAT NEBUDE!

Děti do 10 let včetně v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma (v případě vyžádání je třeba předložit doklad o věku dítěte - zdravotní průkaz).

Pro ZTP/P a vozíčkáře platí sleva ze vstupenky na místě, to samé se vztahuje i na doprovod (1 osoba) - v předprodeji se tyto vstupenky zakoupit nedají, jen na místě!

 

VIP PASS (třídenní) obsahuje:

  • Parkování u VIP brány zdarma.
  • Vstup bez čakání přes VIP bránu.
  • Splachovací NONSTOP udržované WC.
  • Pohyb ve VIP zóně s přechodem do areálu vedle hlavního stadionu.
  • Ve VIP stanu budou alkoholické nápoje, nealko nápoje / pivo / kofola / káva /
  • Všechny alkoholické nealkoholické nápoje budou zpoplatněny, ale za výhodnější ceny než v areálu Festivalu - navíc bez čekání!
  • Občerstvení formou bufetových stolů dvakrát denně ZDARMA.

 

  Žádost o registraci VIP vstupenky ohlásit min. 10 dní před festivalem na info@cibulafest.sk

 

STANOVÝ TÁBOR:

Balíček DUO 2 osoby + 1 stan + 1 auto                       420 CZK
Balíček TRIO 3 osoby + 1 stan + 1 auto                       520 CZK
Balíček QUATRO 4 osoby + 1 stan + 1 auto                       650 CZK

Všechny osoby musí přijít zároveň.