TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CIBULA FEST 2019 Předprodej ukončen

CIBULA FEST 2019

Datum: 18. - 20.07.2019 Přidat do Google kalendáře

Místo: Letisko Holíč

Účinkující: Kryštof, Polemic, Dereš, Queenie, Mandrage, Iné kafe, Kali, Gladiátor, Peter Nagy & Indigo

Kontakty  www.cibulafest.eu


Popis:

11. ročník CIBULA FESTu zveřejňuje jméno prvního headlinera!

Největší česko-slovenský multižánrový festival Cibula Fest, který už tradičně hostí největší hudební hvězdy z obou břehů řeky Moravy, hlásí prvního headlinera pro nový ročník. Bude ním kapela Kryštof, která se vrací na festivalové pódiá a jediný slovenský koncert odehrá v pohraničním pásmu na letišti v Holíči přes víkend 18. – 20. července

Česká kapela Kryštof v minulém roce vyprodala svůj výroční a jedineční koncert na pražském Strahově. Svoji 25-letou existenci oslavili před 70-tisíc fanoušky. Jedna z největších českých skupin současnosti na čele s Richardem Krajčem se v příštím roce představí na Slovensku jen jeden jediný krát. A ten odehrají na 11. ročníku Cibula Festu. “Několik let jsme pracovali na tom, aby se kapela Kryštof opět objevila na Cibula Festě. Konečně to vyšlo a těšíme se, že fanouškům, kterí si ho už dlouho žádali, můžeme vyhovět,” přezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka. Na festivalovou sezonu se těší i samotný Richard Krajčo. “Po víceleté odmlce se na jedno léto vracíme do festivalového prostředí. A přivezeme kousek strahovské šou, která na rozdíl od táborákového prostředí KryšfofKempů nabídne náš koncert na velkých pódiách s masivním ozvučením, speciálně upravenou světelnou scénou, podpořenou animacemi na led obrazovkách a dalšími efekty. To všechno, samozřejme, v rozjetém a energickém festivalovém sete,” prozradil frontman kapely. 

Kromě comebacku skupiny Kryštof na Cibula Festu bude na festivale opět pořádná dávka slovenských top kapel. Další z ohlášených je slovenská ska a reggae kapela Polemic a na své si přijdou i fanoušsci kapely QUEEN, když se na hlavním pódiu představí jedna z nejuznávanějších tribute skupin na světe – QUEENIE – World Queen Tribute Band, která na Cibula Festu vystoupila už v roce 2017. Program festivalu přijde podporiť i slovenská kultová kapela DEREŠ, která se stala známou v letech 1987-1990 hlavně rockovými hity Na panské a Zlatý vek, začátkem 90. let patřila mezi nejúspěšnější formace na Slovensku.

Festival si i v příštím ročníku zachová svoji multižánrovost a multigeneračnost. Pro mladých se opět připravuje Cool Aréna, která je na festivalu už osvědčenou zárukou zábavy pro mladých s renomovanými dídžeji či hip hopem a reggae. Organizátoři festivalu chystají i další nové překvapení, jestli už v podobě více zvučných jmen účinkujících, průvodných aktivit, soutěží, atrakcí a letních aktivit. 

Aktuálně se do prodeja dostávají limitované vstupenky za zvýhodněnou cenu, jen v síti TicketLive

Více informácí, které budou postupně ještě přibývat, je možné najít na www.cibulafest.eu

VIP PASS obsahuje:

  • Parkování u VIP brány zdarma.
  • Vstup bez čekání přes VIP bránu.
  • Splachovací NONSTOP udržované WC.
  • Pohyb ve VIP zóně s přechodem do areálu vedle hlavní stage.
  • Ve VIP stanu budou alkoholické nápoje, nealko nápoje/pivo/kofola/káva/
  • Všechny alkoholické a nealkoholické nápoje budou zpoplatněna za výhodnější ceny jak v areálu festivalu v pohodlí a bez čekaní v řadách.
  • Občerstvení formou bufetových stolů dvakrát denně ZDARMA.

Žádáme držitelů VIP vstupenek o nahlášení min. 10 dní před festivalem na info@cibulafest.sk 

Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup Zdarma.

Pro děti od 6 do 12 let platí 50% sleva na místě z aktuální ceny na místě. (V případě vyžádání je třeba předložit doklad o věku dítěte)

ZTP = Cena na místě: čtvrtek 20 EUR / pátek 25 EUR / sobota 20 EUR / třídenní 35 EUR

ZTP/P = Sleva na místě 50 % z aktuální ceny na místě (v předprodeji nelze zakoupit.)

Vstup do areálu festivalu je povolen pouze s platným průkazem ZTP/P, ve kterém se definuje, že osoba potřebuje mít s sebou průvodce.

Vstup je povolen pouze v doprovodu uvedené osoby, samostatný vstup pro průvodce není možný.