TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CIBULA FEST 2022  V prodeji


Datum: 22. - 23. 07. 2022 Přidat do Google kalendáře

Místo: Pri letisku Holíč

Účinkující: Čechomor, Mirai, Vašo Patejdl, DESmod, Polemic

Kontakty  www.cibulafest.eu  Facebook  FB udalosť


CIBULA FEST je stabilní multižánrový „Open Air“ festival, který vznikl v roce 2009 a každým rokem se těší na své věrné i nové fanoušky.

V roce 2022 bude hostit přední špičky československé hudební scény a půjde konceptem česko-slovenský festival, který je jeho vlastní. Akce se jako každoročně uskuteční u letiště Holíč na hraničním pomezí. „Česká a Slovenská hudební scéna nabízí obrovské množství kvalitních interpretů a my jsme se rozhodli vsadit právě na tuto kartu, která se nám osvědčila. Headlinery letošního ročníku budou interpreti jako Čechomor, Desmod, Mirai, Polemic, Fleret, Slniečko. Nebude chybět ani hudební legenda Vašo Patejdl a přibudou k nim brzy další skvělá jména.

POZOR: Jen do konce ledna je dostupný limitovaný počet permanentek za zvýhodněnou cenu.


Dostupné vstupenky

PERMANENTKA OPRAVŇUJE KE VSTUPU NA VŠECHNY DNY FESTIVALU

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý

  • Vstupenky zakoupené na ročník 2020 zůstávají v platnosti na celý festival 2022
  • Deti do 10 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma (v případě vyžádání je třeba předložit doklad o věku dítěte)
  • Pro děti od 10 do 14 let platí 50% sleva na místě z aktuální ceny na místě (v případě vyžádání je třeba předložit doklad o věku dítěte)
  • ZTP se neuplatňují
  • ZTP/P vozíčkář:

Sleva na místě 50% z aktuální ceny na místě (v předprodeji nelze zakoupit). Doprovod vozíčkáře má nárok na slevu 50 % z aktuální ceny na místě (v předprodeji nelze zakoupit)

Vstup do areálu festivalu je povolený jen s platným průkazem ZTP/P, v kterém se definuje, že osoba potřebuje mít s sebou doprovod. Vstup je povolený pouze v doprovodu uvedené osoby, samostatný vstup pro doprovod není možný.