TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2021 TERMÍN V JEDNÁNÍ


Datum: TERMÍN V JEDNÁNÍ Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Účinkující: Worakls, Misa Salacova, Subgate, Nuff & Lekno, Madelaine

Kontakty  Událost FB


Právě jsem obdrželi informaci od pořadatele, že aktuální termín události CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 21.05.2021, Brno byl bohužel zrušen a nový termín je v jednání! 

Zde posíláme oficiální vyjádření pořadatele události: 

Květnový termín vystoupení Worakls Orchestra [21.5.2021 Brno] se ruší.

Z důvodu aktuálních vládních nařízení o zákazu pořádání hromadných akcí Vás bohužel musíme informovat o neuskutečnění akce Worakls Orchestra [21.5.2021 Brno]. Na novém termínu pracujeme každým dnem a v nejbližší době Vás budeme neprodleně informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti pro nový termín a není třeba je vyměňovat.

Pro všechny, kteří nechtějí čekat na stanovení nových termínů, máme alternativní řešení. 

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura II&ME odštěpný závod zahraniční právnické osoby v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem ticketlive.cz.

Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.iime.co.uk, případně na www.ticketlive.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU 
Poukaz bude vydán oproti platné vstupence elektronicky formou e-voucheru na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 10. května 2021 ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to Ticketlive PRO s.r.o. ---> formulář pro žádost o voucher

Francouzský elektronický mág Worakls přiveze do Brna živý orchestr!

Dokonalé spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky. To je aktuální projekt francouzského virtuóza ukrývajícího se pod pseudonymem Worakls. Svoji debutovou nahrávku Orchestra vydal před několika měsíci a na taneční scéně se okamžitě stal jedním z nejskloňovanějších jmen. Nyní jeho show, která získala skvělé ohlasy nejen mezi fanoušky, ale i světovými top producenty, dorazí do Brna. V pátek 21. května 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavním jménem speciální edice akce Citadela v brněnské Zoner Bobyhall. Vstupenky na akci jsou v předprodeji v síti TicketLIVE. Na akci dále vystoupí Misa Salacova, Nuff & Lekno, Subgate či Madelaine.

Worakls se narodil v pařížské hudební rodině jako Kevin Rodrigues. Už ve 3 letech seděl dennodenně u piána a rodičům bylo brzy jasné, že z kluka něco bude. Během studia na konzervatoři přičichl k elektronické hudbě a tvorba snových hudebních kompozic nabrala jiný směr, než možná rodiče očekávali.

„Dnes už ale nikdo nelituje. Worakls objíždí se svou show největší světové kluby a festivaly. Na letošním očekávaném albu Orchestra dotáhl k dokonalosti spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky,“ říká promotér akce Dalin Vajčner. „Světového ohlasu ale dosáhl již dříve tracky jako Bleu, Coeur De La Nuit nebo Toi, ze kterých se brzy staly taneční hymny,“ dodává.


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: 590.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: 690.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: 790.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: 890.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: 990.0 CZK [Regular] [vyprodáno]
1   Dospělý: [Regular]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P.: 1 190.0 CZK [V.I.P.] [vyprodáno]
1   V.I.P.: [V.I.P.]

V.I.P. GOLD Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   V.I.P.: [V.I.P. GOLD]

Dospělý
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny

VÝHODY VIP:
- vlastní galerie s výhledem na celou párty
- VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
- vlastní zóna s pohodlným sezením a sedačkami
- hlídané a soukromé WC
- vlastní vstup na párty bez fron a čekání

VÝHODY VIP GOLD 
- vlastní galerie s výhledem na celou párty
- zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
- vlastní zóna s pohodlným sezením a sedačkami
- zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
- hlídané a soukromé WC
- zdarma catering & fruits & party crackers
- možnost navštěvovat také VIP prostor a čerpat další výhody VIP