Vyhledat událost

CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2022 PŘEDPRODEJ UKONČEN


Datum: 30. 09. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Účinkující: Worakls, Misa Salacova, Subgate, Madelaine

Kontakty  Událost FB


Oznamujeme nový termín pro Worakls Orchestra v Brně

30. 09. 2022 je datum, které bylo v rámci celého turné francouzského geniálního umělce právě potvrzeno pro brněnské Bobycentrum.

A budeme mít pro Vás také další překvapení a to v podobě dalšího francouzského umělce ze stejné stáje, jako je Worakls. Více informací přineseme později.

Francouzský elektronický mág Worakls přiveze do Brna živý orchestr!

Dokonalé spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky. To je aktuální projekt francouzského virtuóza ukrývajícího se pod pseudonymem Worakls. Svoji debutovou nahrávku Orchestra vydal před několika měsíci a na taneční scéně se okamžitě stal jedním z nejskloňovanějších jmen. Nyní jeho show, která získala skvělé ohlasy nejen mezi fanoušky, ale i světovými top producenty, dorazí do Brna. V pátek 30. září 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavním jménem speciální edice akce Citadela v brněnské Zoner Bobyhall. Vstupenky na akci jsou v předprodeji v síti TicketLIVE. Na akci dále vystoupí Misa Salacova, Nuff, Subgate či Madelaine.

Worakls se narodil v pařížské hudební rodině jako Kevin Rodrigues. Už ve 3 letech seděl dennodenně u piána a rodičům bylo brzy jasné, že z kluka něco bude. Během studia na konzervatoři přičichl k elektronické hudbě a tvorba snových hudebních kompozic nabrala jiný směr, než možná rodiče očekávali.

„Dnes už ale nikdo nelituje. Worakls objíždí se svou show největší světové kluby a festivaly. Na letošním očekávaném albu Orchestra dotáhl k dokonalosti spojení grandiózního zvuku živého orchestru a tepavé taneční elektroniky,“ říká promotér akce Dalin Vajčner. „Světového ohlasu ale dosáhl již dříve tracky jako Bleu, Coeur De La Nuit nebo Toi, ze kterých se brzy staly taneční hymny,“ dodává.